Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2014, 10:17

autor: Góral

Sniper Elite III: Afrika - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki

Na kanale GamesHQMedia w serwisie YouTube opublikowano pierwsze 15 min rozgrywki z gry Sniper Elite III: Afrika. Materiał pochodzi z wersji na konsole PlayStation 4 i pozwala zaznajomić się z podstawowymi elementami zabawy. Premiera produkcji odbędzie się 27 czerwca na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputerach PC

Premiera gry Sniper Elite III: Afrika odbędzie się w najbliższy piątek, ale już dziś możemy obejrzeć pierwsze 15 minut rozgrywki z wersji na konsolę PlayStation 4. Oczywiście, jeżeli nie chcecie sobie psuć zabawy, to lepiej nie włączajcie powyższego nagrania, na którym, oprócz strzelania do wrogów, możemy także zobaczyć wykorzystanie do walki elementów środowiska, jak, np. ciężarówki, którą niszczy się trafiając w zbiornik paliwa. Nie brakuje również sekwencji skradankowych i cichego eliminowania przeciwników. Podczas zabawy przydaje się także lornetka, służąca do oznaczania celów. Krótko pisząc, wygląda na to, że fani wcześniejszych odsłon serii Sniper Elite otrzymają godną uwagi produkcję. Premiera Sniper Elite III: Afrika odbędzie się 27 czerwca na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputerach PC. Tytuł ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) na starszych urządzeniach firm Sony i Microsoft oraz PC-tach. Next-geny dostaną grę po angielsku.

Akcja gry Sniper Elite III: Afrika rozegra się na terenach Afryki. - Sniper Elite III: Afrika - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki - wiadomość - 2014-06-22
Akcja gry Sniper Elite III: Afrika rozegra się na terenach Afryki.

Sniper Elite III: Afrika dostępne jest w przedsprzedaży od dłuższego czasu, jednak kilka dni temu studio Rebellion ujawniło limitowaną edycję specjalną, którą można zamówić wyłącznie w Rebellion Gamestore, tylko w wersji na komputery PC. Za bogato wyposażoną i mocno limitowaną (wyprodukowanych zostanie tylko 1000 egzemplarzy) kolekcjonerkę trzeba zapłacić 114,99 euro, czyli około 477 zł. Przed zainwestowaniem pieniędzy warto jednak zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi, które na szczęście nie należą do zbyt wygórowanych.

Sniper Elite III: Afrika będzie trzecią, pełnoprawną odsłoną serii strzelanek TPP od studia Rebellion. Pierwsza część, Sniper Elite: Berlin 1945, ukazała się w 2005 roku, natomiast Sniper Elite V2 trafiło na rynek siedem lat później. Oprócz tego deweloper wyprodukował także dwa spin-offy z zombie w roli głównej - Sniper Elite: Nazi Zombie Army oraz Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2.

Ostatnia aktualizacja: 2014-06-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach