Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Sniper Elite: Nazi Zombie Army (PC)
OkładkaSniper Elite: Nazi Zombie Army (PC)

Sniper Elite: Nazi Zombie Army PC

Stworzona z myślą o zabawie w trybie co-op gra akcji, której bazę stanowi przebój studia Rebellion – Sniper Elite V2. Fabuła kampanii głównej toczy się tuż przed upadkiem III Rzeszy.

Akcji | TPP | II wojna światowa | zombie | TPS | kooperacja | bardzo brutalne

Sniper Elite: Nazi Zombie Army Premiera PC

28lutego2013

producent: Rebellion wydawca: Rebellion Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Sniper Elite: Nazi Zombie Army

Left 4 Dead 2

Counter-Strike: Source

Killing Floor

Sniper Elite: Nazi Zombie Army strzelanka autorstwa studia Rebellion. Produkcja oparta jest na fundamentach Sniper Elive V2, ale jest jednocześnie dodatkiem samodzielnym, więc do działania nie wymaga posiadania tej gry.

Nazi Zombie Army oferuje nową kampanię, którą możemy rozegrać samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Jej akcja toczy się u schyłku II wojny światowej. Świadom swojej nieuchronnej klęski, zdesperowany Adolf Hitler zwraca się ku mrocznym rytuałom, które przeobrażają większość mieszkańców Niemiec w żywe trupy. Garstka ocalałych żołnierzy amerykańskich, niemieckich oraz radzieckich musi zapomnieć o dotychczasowych waśniach swoich narodów i połączyć siły, aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Kampanię możemy przejść samotnie, ale całość zaprojektowana została głównie z myślą o trybie kooperacyjnym. W skład czteroosobowej drużyny wchodzi znany z poprzednich odsłon Amerykanin Karl Faiburne, niemiecki oficer, radziecki żołnierz i jeden naukowiec. Każdy z bohaterów równie sprawnie włada karabinem snajperskim.

Kampania osadzona jest głównie na terenach zniszczonego wojną Berlina. Autorzy zadbali o dużą różnorodność wrogów. Poza standardowymi zombiakami możemy zmierzyć się m.in. z okultystycznymi dowódcami, martwymi snajperami potrafiącymi skakać pomiędzy dachami budynków oraz ożywionymi samobójczymi żołnierzami piechoty. Naszą główną bronią jest oczywiście karabin z lunetą, a w starciach na bliskie dystanse wykorzystamy dwulufową strzelbę Remington. Pomimo wejścia w klimaty horroru, Sniper Elite: Nazi Zombie Army pozostaje grą koncentrującą się przede wszystkim na snajperce. Powraca więc znana ze Sniper Elite V2 realistyczna fizyka kul, a kamera rentgenowska pokazuje zniszczenia, jakie trafienia wyrządzają w przegniłych ciałach przeciwników. W trybie kooperacyjnym kluczową rolę odgrywa ścisła współpraca z towarzyszami broni, odpowiednie dobieranie pozycji oraz zastawianie pułapek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 276 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.4 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sniper Elite: Nazi Zombie Army

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista (SP2)/7/8