Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2013, 17:20

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 zapowiedziane. Gra ukaże się jeszcze w tym roku

Studio Rebellion zapowiedziało grę Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2, czyli kontynuację spin-offa popularnej serii strzelanek. Tytuł trafi na komputery PC jeszcze w tym roku, a w planach jest także wersja na konsole nowej generacji.

W lutym bieżącego roku na rynek trafiła strzelanka Sniper Elite: Nazi Zombie Army, która okazała się sukcesem finansowym, więc studio Rebellion poszło za ciosem i zapowiedziało jej kontynuację. Tytuł trafi na komputery PC jeszcze w tym roku.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 ukaże się jeszcze w tym roku. - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 zapowiedziane. Gra ukaże się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2013-09-06
Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 ukaże się jeszcze w tym roku.

Historia opowie o przygodzie Karla Fairburne’a, który razem z trzema innymi żołnierzami, stara się pokonać armię nieumarłych przeciwników. Akcja rozegra się w Berlinie i skupi się na współpracy maksymalnie czterech graczy. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 zaoferuje demoniczny klimat i nowych przeciwników, których mamy poznać w najbliższym czasie.

Obecnie projekt tworzony jest z myślą o komputerach PC, jednak deweloper chętnie widziałby go także na konsolach nowej generacji (Xbox One i PlayStation 4). Gra prawdopodobnie ukaże się na nich, dzięki możliwości wydawania swoich produkcji samemu. Niestety nie wiemy kiedy miałoby to nastąpić.

Studio Rebellion obecnie pracuje również nad grą Sniper Elite III: Afrika. Jak sama nazwa sugeruje, będzie to trzecia odsłona popularnej strzelanki, której akcja rozegra się na terenach Afryki. Produkcja trafi na rynek w przyszłym roku w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.