Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 września 2013

Batman: Arkham Origins – zademonstrowano dodatkowe efekty graficzne wersji pecetowej

Adrian Werner, 8 września 2013, 21:59

Poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących pecetowego wydania gry Batman: Arkham Origins, a obiecywane dodatkowe efekty graficzne zostały zademonstrowane w formie video. Ponadto pojawiły się nowe informacje dotyczące starć z bossami w zmierzającym na konsole przenośne Batman: Arkham Origins Blackgate.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (2 - 8 września 2013 r.)

Adrian Werner, 8 września 2013, 21:49

W tym tygodniu na polskim rynku działo się całkiem sporo. Rodzimy dystrybutorzy zapowiedzieli wydanie kilku nowych produkcji i ogłoszono wymagania sprzętowe jednej z najbardziej obiecujących rodzimych gier. Ujawniono również tytuły, które wkrótce zasilą tanie serie.

Dark Souls II - niektórych bossów pokonamy nawet w połowie etapu

Sarge, 8 września 2013, 15:10

W nadchodzącej grze Dark Souls II najbardziej doświadczeni gracze będą mieli możliwość pokonania niektórych bossów już w połowie przechodzenia danego etapu. Taką możliwość zapowiedział producent Takeshi Miyazoe ze studia From Software.

DayZ - film z rozgrywką ujawnia m.in. nowe informacje o sztucznej inteligencji

Sarge, 8 września 2013, 13:40

Nowy dziennik dewelopera dotyczący gry DayZ ujawnia nowe informacje m.in. na temat sztucznej inteligencji, optymalizacji i niszczącego się uzbrojenia. Przy okazji jest to kolejna okazja do zobaczenia samodzielnej wersji DayZ w akcji.

Unity - popularny silnik pod koniec roku oficjalnie wesprze Xboksa One

Sarge, 8 września 2013, 12:40

Firma Unity Technologies podpisała porozumienie z koncernem Microsoft, na mocy którego od końca bieżącego roku silnik Unity będzie oficjalnie wspierał Xboksa One. Oznacza to, że na tę konsolę będą mogły być przenoszone gry działające w oparciu o tę technologię. Wśród najciekawszych zapowiedzi można wymienić takie tytuły jak Wasteland 2, Dreamfall: Chapters, czy Torment: Tides of Numenera.

Star Citizen zebrał już 18 mln dolarów, przy 20 mln dodany zostanie tryb planetarnych bitew FPS

Adrian Werner, 8 września 2013, 10:11

Zbiórka na kosmiczny symulator Star Citizen przekroczyła pułap 18 milionów dolarów. Twórcy zapowiedzieli, że po osiągnięciu 20 mln do gry dodana zostanie opcja prowadzenia bitew na powierzchniach planet w trybie FPS.