Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2014, 10:18

autor: Góral

Halo: The Master Chief Collection - w Amazonie pojawiła się PC-towa wersja

Być może to zwykły błąd, ale w hiszpańskim oddziale sklepu Amazon pojawiła się oferta na grę Halo: The Master Chief Collection w wersji na komputery osobiste. Tytuł został oficjalnie zapowiedziany wyłącznie na konsolę Xbox One, na której ma się ukazać w listopadzie bieżącego roku, ale kto wie, czy Microsoft nie ma w planach konwersji na PC-ty?

W hiszpańskim oddziale sklepu Amazon na chwilę pojawiła się oferta Halo: The Master Chief Collection w wersji na komputery osobiste. Pozycja oczywiście szybko została usunięta i obecnie widnie tam jedynie edycja na konsolę Xbox One, ale, jak zwykle w takich przypadkach, zachowało się potwierdzenie w postaci niniejszego zrzutu ekranu. Rzecz jasna nie oznacza to, że gra faktycznie pojawi się na PC-tach – być może był to zwykły błąd obsługi sklepu. Niemniej należy pamiętać, że Amazon już wiele razy niechcący zdradzał tego typu informacje, więc równie dobrze wkrótce możemy otrzymać oficjalną zapowiedź kolekcji na popularne „blaszaki”. Dodatkowo warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu Microsoft obiecał przywiązywać większą uwagę PC-towemu rynkowi gier, więc kto wie?

Halo: The Master Chief Collection ukaże się na PC-tach? - Halo: The Master Chief Collection - w Amazonie pojawiła się PC-towa wersja - wiadomość - 2014-08-02
Halo: The Master Chief Collection ukaże się na PC-tach?

Halo: The Master Chief Collection - w Amazonie pojawiła się PC-towa wersja - ilustracja #2Halo: The Master Chief Collection to kompilacja kilku produkcji ze słynnej serii strzelanek FPP Halo, która została zapoczątkowana w 2001 roku grą Halo: Combat Evolved. W skład zestawu wejdą cztery główne odsłony serii, które doczekają się usprawnionej oprawy graficznej. Dodatkowo do kolekcji dodawane będą klucze do beta testów Halo 5: Guardians.

Seria Halo opowiada o przygodach Master Chiefa – żołnierza przyszłości walczącego z obcymi rasami. Głównym atutem marki, oprócz uwielbianego przez miliony graczy uniwersum, jest świetny multiplayer, który od lat bawi kolejnych właścicieli konsol Xbox.

Halo to także jedna z growych marek, która wpłynęła nie tylko na branżę gier wideo, ale także na popkulturę. Tytuł doczekał się komiksów, książek, anime, a w produkcji znajduje się serial Halo: Nightfall, współtworzony przez Ridleya Scotta.