Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2014, 08:22

Nowa część Naruto Shippuden łapie się do pierwszej dziesiątki. Top 10 Steam (7 - 13 września)

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition po raz nie wiadomo który zostało najchętniej kupowaną grą w popularnej usłudze cyfrowej dystrybucji Steam. Do pierwszej dziesiątki załapał się także Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution.

Chybka nikt nie zliczy ile razy The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiał się już w atrakcyjnej wyprzedaży. Było tego w każdym razie tyle, że dało się odnieść wrażenie, iż absolutnie wszyscy już tę grę posiadają. Ale jak się okazuje, to nieprawda. Kolejna wyprzedaż pokazuje, że chętnych do zwiedzenia północnej prowincji Cyrodill wciąż nie brakuje i dzieło Bethesdy nadal świetnie się sprzedaje.Tytuł w wersji Legendary Edition zajął fotel lidera, a zwycięzca poprzedniego notowania - Dead Rising 3: Apocalypse Edition - musiał zadowolić się miejscem trzecim.

Poza Skyrimem na chwilę w kręgu zainteresowań steamowych klientów pojawiło się Kingdoms of Amalur. Poza tym, w zestawieniu mamy dwie nowości. Na miejscu szóstym Śródziemie: Cień Mordoru, a na ósmym Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution.

1.

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

Dead Rising 3: Apocalypse Edition

4.

DayZ

5.

The Elder Scrolls V: Skyrim

6.

Śródziemie: Cień Mordoru

7.

Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection

8.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

9.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

10.

The Binding of Isaac: Rebirth