Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2014

Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie pół miliona sztuk; plany Larian Studios na przyszłość

Meehow, 13 września 2014, 19:25

Jak wynika z wpisu na blogu Swena Vinckego, Divinity: Grzech Pierworodny rozeszło się w nakładzie ponad 500 tysięcy sztuk. Vincke opowiada w nim też o planach na najbliższą przyszłość, m.in. dalszym wspieraniu Grzechu Pierworodnego i przygotowaniach do tworzenia kolejnych tytułów.

GAME24 – Nvidia organizuje globalne święto graczy komputerowych

Renox, 13 września 2014, 18:57

Firma Nvidia wraz z licznymi organizacjami i firmami z branży gier PC organizuje 19 września nie lada gratkę dla wszystkich interesujących się grami wideo. Już za kilka dni kilku w największych miastach na świecie zainicjowane zostanie globalne, 24-godzinne święto graczy komputerowych, którego celem jest po prostu uczczenie gier wideo na PC.

Elite: Dangerous – poznaliśmy cenę pełnej wersji gry i zawartość pre-ordera

Renox, 13 września 2014, 17:51

Studio Frontier Developments ogłosiło cenę pełnej wersji gry Elite: Dangerous, którą za sprawą sklepu Frontier Store będzie można kupić za 49,99 euro. Deweloperzy poinformowali również o specjalnej przedpremierowej edycji omawianego tytułu. Pre-order kosztuje mniej, bo 40 euro, i niesie ze sobą sporo interesujących bonusów.

GTA V: Rockstar Games wyjaśnia opóźnienie wydania wersji na PC

Meehow, 13 września 2014, 16:10

Firma Rockstar Games wystosowała oficjalne wyjaśnienie w sprawie opóźnienia wydania pecetowej wersji hitowej gry Grand Theft Auto V. Z jego treści wynika, że powodem jest chęć maksymalnego dopracowania i zoptymalizowania gry. W sieci pojawiło się także kilka screenshotów z next-genowej edycji GTA V.

Dragon Age: Inkwizycja będzie znacznie różniło się od Dragon Age II

Meehow, 13 września 2014, 15:20

Jak wynika z informacji udzielonych przez Marka Darraha i Aaryna Flynna, Dragon Age: Inkwizycja będzie znacznie różniło się od Dragon Age II, które w oczach większości graczy okazało się klapą. W najnowszej odsłonie cyklu Dragon Age pojawią się co prawda rozwiązania z obu poprzednich części serii, lecz w bardziej przemyślanej, udoskonalonej formie.

Sony zamyka usługę PlayStation Network na konsolach PSP

Renox, 13 września 2014, 13:36

Firma Sony 15 września zamknie dostęp do usługi PlayStation Network dla przenośnej konsoli PlayStation Portable w kilku regionach na świecie; mowa o Europie, Azji, Oceanii, a także niektórych częściach Afryki. Na razie nie wiadomo, czy to samo stanie się również w Północnej Ameryce.

Goblin Sword – zadebiutowała mobilna retro platformówka w klimacie fantasy

Adrian Werner, 13 września 2014, 12:07

Na iOS zadebiutowała gra Goblin Sword, czyli retro platformówka fantasy autorstwa zespołu Gelato Games. Produkcja oferuje dopracowany system sterowania, długą kampanię oraz lekkie elementy RPG. Całość podano w wysokiej jakości oprawie graficznej.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 13–14 września (Thief, Bastion, Valiant Hearts)

Adam Zechenter, 13 września 2014, 11:05

Zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego zestawienia najbardziej interesujących okazji w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Nadarza się okazja, by w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Bastion, Sid Meier's Civilization V czy Gods Will Be Watching.

Promocje mobilne na weekend 13–14 września (m.in. Godfire, Star Horizon, Plants vs. Zombies)

Jiker, 13 września 2014, 08:03

Prezentujemy kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Godfire: Rise of Prometheus, Star Horizon, Plants vs. Zombies i Pocket Stables.