Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2014

Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza "Księga" ukaże się 13.11

Jakub Mirowski, 6 września 2014, 14:23

Studio bitComposer Games zapowiedziało dziś datę wydania pierwszej z dwóch "Ksiąg" Shadows: Heretic Kingdoms. Trafi ona do posiadaczy komputerów osobistych 13 listopada. Ponadto do znajdującej się obecnie w fazie Wczesnego Dostępu gry wydana została aktualizacja.

Worlds of Magic zadebiutuje w usłudze Wczesnego Dostępu 11.09

Jakub Mirowski, 6 września 2014, 12:34

Studio Wastelands Interactive zapowiedziało, że 11 września ich najnowsza produkcja, Worlds of Magic, ukaże się w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Gracze będą mogli ją wypróbować za 39,99 dolarów.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 6–7 września (serie LEGO, Warhammer 40,000)

Adam Zechenter, 6 września 2014, 12:10

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, by w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak NBA 2K14, Titanfall, XCOM: Enemy Unknown czy Warhammer 40,000: Space Marine.

Latobranie - w ostatnim dniu promocji powróciły wcześniejsze oferty

Góral, 6 września 2014, 12:02

W sklepie Muve Digital rozpoczął się ostatni dzień promocji Latobranie. Do jutra do godziny 12:00 przecenione zostały wszystkie gry i dodatki, które były oferowane podczas poprzednich dni wyprzedaży.

Destiny z możliwością darmowej aktualizacji na nową generację

Jakub Mirowski, 6 września 2014, 11:21

Na kilka dni przed premierą Destiny firma Activision poinformowała, że gracze, którzy zakupią najnowszą produkcję studia Bungie na konsole poprzedniej generacji będą mogli przenieść się na PlayStation 4 lub Xbox One za darmo aż do stycznia przyszłego roku.

Firewatch - opublikowano nowe fragmenty rozgrywki

Góral, 6 września 2014, 11:15

Przygodowa gra FPP Firewatch od studia Campo Santo została zaprezentowana przez twórców na nowym materiale wideo. Przy okazji deweloperzy opowiedzieli co nieco o tworzonej przez siebie produkcji. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na komputerach PC.

Promocje mobilne na weekend 6–7 września (m.in. Assassin's Creed Pirates i Worms 3)

Jiker, 6 września 2014, 11:14

Prezentujemy kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Assassin's Creed Pirates, Worms 3, Infinity Blade III, Star Command i Mass Effect: Infiltrator.

The Room Three – seria gier logicznych doczeka się trzeciej części

Adrian Werner, 6 września 2014, 10:17

Zespół Fireproof Games zapowiedział The Room Three, czyli trzecią część popularnej serii wyśmienitych gier logicznych. Produkcja zmierza na systemy mobilne iOS i Android, a premiera zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku.

The Sims 4 posiada ciekawe zabezpieczenie antypirackie

Góral, 6 września 2014, 10:02

Najnowsza gra studia Maxis posiada zabawne zabezpieczenie antypirackie. Podczas korzystania z toalety lub prysznica, pojawia się mała rozpikselowana chumrka, zasłaniająca intymne części ciała Simów. Jednak po wyjściu z łazienki nie znika ona samoczynnie, lecz rozrasta się, zasłaniając cały ekran.