Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2014

PlayStation Home zostanie zamknięte w przyszłym roku

Adrian Werner, 27 września 2014, 16:36

Firma Sony poinformowała o zamiarze zamknięcia wirtualnego świata PlayStation Home. Serwery zostaną ostatecznie wyłączone pod koniec marca przyszłego roku, ale koniec usługi poprzedzi kilka darmowych atrakcji.

Assassin’s Creed: Rogue - wersja PC coraz bardziej prawdopodobna

Adrian Werner, 27 września 2014, 14:41

Pojawiły się plotki sugerujące, że firma Ubisoft ma w planach pecetową wersję Assassin’s Creed: Rogue, czyli gry zapowiedzianej do tej pory tylko na konsole poprzedniej generacji.

Viking Squad - beat 'em up 2D ukaże się w 2015 roku na PS4

Góral, 27 września 2014, 13:12

Studio Slick Entertainment zapowiedziało dwuwymiarowego beat 'em upa Viking Squad na konsolę PlayStation 4. W produkcji wcielimy się w wikingów plądrujących wioski w poszukiwaniu skarbów. Gra ukaże się w przyszłym roku.

Star Wars: Galactic Defense – zapowiedziano tower defense osadzony w realiach Gwiezdnych Wojen

Adrian Werner, 27 września 2014, 12:49

Firma Disney i studia LucasArts oraz DeNA zapowiedziały Star Wars: Galactic Defense, czyli strategię tower defense osadzoną w realiach Gwiezdnych Wojen.

Styx: Master of Shadows - nowa skradanka ukaże się 7 października

Góral, 27 września 2014, 11:38

Styx: Master of Shadows, skradanka od studia Cyanide, ukaże się 7 października - poinformowała firma Focus Home Interactive. Przy okazji opublikowano kilka nagrań wideo z cyklu „Making Of”.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 27–28 września (seria Total War, Bioshock, Guild Wars 2)

Adam Zechenter, 27 września 2014, 11:20

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, by w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak SimCity, Borderlands 2, Battlefield 4 czy Guild Wars 2.

Promocje mobilne na weekend 27–28 września (m.in. BioShock, Hellraid: The Escape, Osmos)

Jiker, 27 września 2014, 10:22

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak BioShock, Hellraid: The Escape, Osmos HD i Halo: Spartan Assault. Wzięliśmy pod lupę także najnowszą odsłonę akcji Humble Mobile Bundle.

Path of Exile z 7 mln zarejestrowanych graczy

Góral, 27 września 2014, 09:46

Studio Grinding Gear Games ujawniło, że darmowy hack'and'slash Path of Exile posiada 7 mln zarejestrowanych graczy. Znaczny napływ użytkowników (ponad milion osób) odnotowano przez ostatnie kilka tygodni, gdyż tytuł 14 sierpnia oficjalnie zadebiutował w Tajwanie.

Sukces Kickstartera That Which Sleeps - turowej strategii pozwalającej na wcielenie się w wielkiego przedwiecznego

Adrian Werner, 27 września 2014, 07:15

Studiu King Dinosaur Games udało się na Kickstarterze zebrać minimalną kwotę potrzebną do wyprodukowania gry That Which Sleeps. Będzie to strategia turowa, w której wcielimy się w pradawne złe bóstwo próbujące przejąć kontrolę nad światem.