Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2014, 11:38

autor: Góral

Styx: Master of Shadows - nowa skradanka ukaże się 7 października

Styx: Master of Shadows, skradanka od studia Cyanide, ukaże się 7 października - poinformowała firma Focus Home Interactive. Przy okazji opublikowano kilka nagrań wideo z cyklu „Making Of”.

Firma Focus Home Interactive, wydawca gry Styx: Master of Shadows od studia Cyanide, ujawniła, że tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 7 października bieżącego roku, w cenie 29,99 euro. Tytuł można jednak zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Steam za 23,99 euro (20% zniżka). Przed zakupem warto jednak rzucić okiem na ujawnione ostatnio wymagania sprzętowe, które na szczęście nie należą do zbytnio wygórowanych, więc raczej każdy zainteresowany grą Styx: Master of Shadowsnie powinien mieć problemów z jej odpaleniem. Dodatkowo opublikowano serię nagrań z cyklu Making Of, skupiających się na rozgrywce, udźwiękowieniu oraz na samym zespole deweloperskim.

Styx: Master of Shadows ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. - Styx: Master of Shadows - nowa skradanka ukaże się 7 października - wiadomość - 2014-09-27
Styx: Master of Shadows ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.
Styx: Master of Shadows w skrócie:
  • Gatunek; skradanka
  • Deweloper: Cyanide Studio
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 7 października 2014 roku

Styx: Master of Shadows zostało zapowiedziane na początku bieżącego roku. Tytuł jest skradanką w której wcielamy się w tytułowego Styksa – najstarszego goblina, będącego mistrzem, skradania się i specjalistą od kradzieży. Naszym zadaniem będzie pomóc mu dostać się na wieży Akenash. Rośnie tam bowiem drzewo, które jest źródłem drogocennego Bursztynu.

Rozgrywka skupiać ma się głównie na cichym przekradaniu się przez kolejne poziomy wieży, jednak nierzadko będziemy musieli także wyeliminować patrolujących okolice strażników. Styx potrafi świetnie władać bronią, ale w starciu z większą grupka przeciwników i tak nie ma żadnych szans, więc musi atakować pojedynczych wrogów z zaskoczenia.