Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2014, 09:55

Styx: Master of Shadows - znamy minimalne wymagania sprzętowe

Francuskie studio Cyanide ujawniło minimalne wymagania sprzętowe do swojej nadchodzącej skradanki Styx: Master of Shadows. Tytuł ten ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 na początku listopada.

Do premiery Styx: Master of Shadows, skradanki będącej prequelem wydanego w 2012 roku Of Orcs And Men, pozostało już tylko nieco ponad półtora miesiąca, francuskie studio Cyanide postanowiło więc zaspokoić ciekawość graczy PC-towych i ujawniło minimalne wymagania sprzętowe. Pomimo że gra kierowana jest wyłącznie na komputery osobiste i konsole nowej generacji, nie są one wygórowane.

Wiekowym Styksem będą mogli pokierować także posiadacze nieco słabszych komputerów. - Styx: Master of Shadows - znamy minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2014-09-15
Wiekowym Styksem będą mogli pokierować także posiadacze nieco słabszych komputerów.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: Windows Vista/7/8
  2. Procesor: Dual-Core 2.4 GHz lub lepszy
  3. Pamięć RAM: 3 GB
  4. Karta grafiki: GeForce GTX 560/Radeon HD 5850 lub lepsza
  5. Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9
  6. Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca

Styx: Master of Shadows to skradanka, której akcja ma miejsce jeszcze przed wydarzeniami przedstawionymi w innej grze studia Cyanide – Of Orcs And Men. Wcielimy się w niej w tytułowego goblina Styksa, którego zadaniem jest wykradnięcie pilnowanego przez ludzi Bursztynu z Wieży Akenash. Produkcja ma charakteryzować się rozległymi lokacjami, umożliwiającymi rozmaite sposoby podejścia do każdego z zadań. W porównaniu do poprzedniej części francuski zespół znacznie poprawił oprawę wizualną – w głównej mierze było to zasługą przejścia na Unreal Engine 3. Styx: Master of Shadows ukaże się wyłącznie na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4, a premiera gry na wszystkich tych urządzeniach będzie mieć miejsce 4 listopada tego roku. W przypadku komputerów osobistych niezbędne okaże się posiadanie konta na platformie Steam.

  1. Oficjalna strona internetowa Styx: Master of Shadows
  2. Oficjalna strona internetowa studia Cyanide
  3. Styx: Master of Shadows w serwisie Steam