Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 września 2014

Przegląd MMO (14/09/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, Camelot Unchained

moir, 14 września 2014, 18:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rozpoczęcie headstartu europejskiej wersji ArcheAge, kolejne materiały wideo prezentujące świat Black Desert oraz opóźnienie testów alfa Camelot Unchained.

Google Play – okres na zwrot zakupionej aplikacji wydłużony do 2 godzin

Adrian Werner, 14 września 2014, 14:59

W zasadach funkcjonowania usługi Google Play wprowadzono pro-konsumenckie zmiany. Teraz na zwrot zakupionej aplikacji i odzyskanie pieniędzy mamy dwie godziny, a nie jak wcześniej jedynie piętnaście minut.

Star Citizen – nowy patch dodaje tryb wyścigowy; zobacz zwiastun nowego statku

Meehow, 14 września 2014, 14:55

Twórcy gry Star Citizen wypuścili nowy patch opatrzony numerem 0.9, który wprowadza m.in. tryb wyścigów, a także dwa nowe statki. Z tej okazji udostępniono zwiastun łudząco przypominający brytyjskie Top Gear, w którym przedstawiony zostaje jeden z nowych pojazdów.

Dying Light – tryb kooperacji na 7-minutowym gameplayu z wersji konsolowej

Meehow, 14 września 2014, 13:35

W sieci pojawił się 7-minutowy zapis rozgrywki w trybie kooperacji z konsolowej wersji Dying Light. Gameplay przedstawia takie aspekty gry, jak rozwijanie specjalizacji czy współpraca, a także rywalizacja między grającymi. W materiale pojawia się także Hunter – najniebezpieczniejszy ze wszystkich zombie.

Magicka 2 – nowy zwiastun gry w klimacie karaoke

Renox, 14 września 2014, 13:33

Studio Paradox Interactive opublikowało nowy zwiastun gry Magicka 2, kontynuacji humorystycznego hack-and-slasha z 2011 roku. Nagranie zawiera fragmenty właściwej rozgrywki i stworzone zostało w klimacie… karaoke. Deweloperzy ogłosili tym samym muzyczny konkurs dla fanów gry.

Gry na Xbox 360 oraz Xbox One będą wkrótce streamowane na PC?

Renox, 14 września 2014, 12:23

Wygląda na to, że firma Microsoft testuje możliwość grania w gry w wersji na Xbox 360 i Xbox One przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej w komputerze. Źródła jednego z serwisów donoszą, że tworzony przez giganta z Redmond system pozwoli odpalać te tytuły na naszym komputerze w 60 klatkach na sekundę i stanowić ma nie lada rewolucję w naszej branży.

Shovel Knight debiutuje na Macu; wersja na Linuxa w produkcji

Meehow, 14 września 2014, 11:35

Shovel Knight, klasyczna platformówka od studia Yacht Club Games, jest już dostępna na komputery z systemami Mac OS. Co więcej, wersja na Linuxa znajduje się obecnie w produkcji, choć nie jest jeszcze znana data jej premiery. Ukazał się także patch dla windowsowego Shovel Knight.

Peggle Blast - nadchodzi nowa mobilna odsłona cyklu studia PopCap

Adrian Werner, 14 września 2014, 06:36

Studio PopCap i firma Electronic Arts zapowiedziały Peggle Blast, czyli najnowszą mobilną odsłoną popularnego cyklu gier zręcznościowo-logicznych. Produkcja korzysta z modelu Free-2-Play i ukaże się jesienią na urządzenia z systemami iOS i Android.