Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 września 2014, 11:14

Promocje mobilne na weekend 6–7 września (m.in. Assassin's Creed Pirates i Worms 3)

Prezentujemy kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Assassin's Creed Pirates, Worms 3, Infinity Blade III, Star Command i Mass Effect: Infiltrator.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Assassin's Creed Pirates

Android: za darmo; wcześniej ok. 19 zł; iOS: za darmo; wcześniej ok. 19 zł

Nieoczekiwanie firma Ubisoft zdecydowała się na zmianę modelu biznesowego całkiem udanej pirackiej gry akcji Assassin’s Creed Pirates. Od wczoraj bardzo często przeceniana produkcja jest dostępna jako tytuł free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami oraz kilkoma pakietami startowymi do wyboru (w tym Captain's Pack za... ponad 300 złotych). Zmianie towarzyszyła premiera najnowszej aktualizacji Cold Blood, pozwalającej odwiedzić zimne, północne morza i spotkać nowego, legendarnego członka załogi.

Worms 3

Android: ok. 7 zł; wcześniej ok. 15 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 19 zł

Nieśmiertelne Wormsy pod koniec 2013 roku doczekały się specjalnej, mobilnej odsłony. Produkcja, która trafiła na iOS (ostatecznie także na Androida) otrzymała numer trzy, co jednoznacznie wskazuje na jej istotne miejsce w katalogu studia Team17. Aktualnie produkcję oferującą kampanię dla pojedynczego gracza, tryb Bodycount oraz obowiązkowy multiplayer (także przez sieć) można nabyć dużo taniej niż zwykle. W szczególności usatysfakcjonowani powinni być użytkownicy przenośnego sprzętu firmy Apple.

Infinity Blade III

iOS: ok. 11 zł; wcześniej ok. 23 zł

Doczekaliśmy się kolejnej obniżki ceny Infinity Blade III. Promocja została uruchomiona z okazji premiery aktualizacji o numerze 1.4, zatytułowanej Kingdom Come. Update wprowadza do gry nową, mroźną krainę, gdzie na graczy czeka pięciu nowych, potężnych przeciwników, odkrywa ostateczne tajemnice uniwersum wykreowanego przez studio Chair Entertainment, oraz możliwość wymasterowania ekwipunku do 100. poziomu. Z gry usunięto też kolejne błędy i popracowano nad balansem oraz mechaniką, czyniąc rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą.

Star Command

Android: ok. 3 zł; wcześniej ok. 9 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

Godnej uwagi przeceny doczekała się także kosmiczna strategia Star Command. Efektowne wizualnie i rozbudowane dzieło niezależnego studia War Balloon Games przed kilkoma laty zostało sfinansowane na Kickstarterze. Zbiórka zakończyła się sukcesem, ale niedoświadczeni twórcy źle ją zaplanowali, przez co mieli niemałe problemy ze sfinansowaniem prac nad grą. Ostatecznie tytuł ukazał się i w dużej mierze spełnił oczekiwania (oceny na średnim poziomie 76%). Przez kilka najbliższych dni można go nabyć za grosze.

CounterSpy

Android: ok. 16 zł; iOS: ok. 19 zł – cena premierowa, w przyszłości ulegnie podwyższeniu

W tym tygodniu na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS zadebiutowała gra CounterSpy. Z okazji premiery skradankową platformówkę opracowaną przez studio Dynamighty można nabyć w promocyjnej cenie. Produkcja została osadzona w realiach Zimnej wojny i pozwala wcielić się w agenta, który sabotuje tajne projekty wojskowe Rosjan i Amerykanów, gdyż tylko równowaga między mocarstwami gwarantuje pokój. Produkcję charakteryzuje unikalna warstwa audiowizualna.

The Unstoppable Gorg

iOS (iPad): za darmo; wcześniej ok. 19 zł

W tym tygodniu posiadacze iPada mogą pobrać za darmo grę defensywną The Unstoppable Gorg. Produkcja firmy Futuremark jest hołdem złożonym kinu science-fiction lat 40. i 50. ubiegłego stulecia. Retro futurystyczna otoczka uczyniła z gry tytuł nietuzinkowy. Dodatkowo w parze z wyjątkowym klimatem idzie dopracowana rozgrywka – z racji osadzenia akcji w przestrzeni kosmicznej, tytuł różni się od innych przedstawicieli gatunku tower defense kilkoma szczegółami, czyniącymi z niego pozycję godną uwagi nie tylko dla fanów tego typu zabawy.

Okazje Red Stripe dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone

W tym tygodniu z promocji Okazje Red Stripe ucieszą się miłośnicy kosmicznych oper mydlanych (Mass Effect: Infiltrator), niekonwencjonalnych zręcznościówek (Shiny the Firefly, Splemy) oraz  gier logicznych (daWindci Deluxe). Pełny przegląd przecenionych pozycji znajdziecie poniżej:

Wyprzedaż gier firmy 2K Games (iOS) – NBA 2K14, Sid Meier’s Pirates!, Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies

Firma 2K Games przeceniła trzy gry ze swojej oferty na urządzenia mobilne z systemem iOS. Promocją objęto grę sportową NBA 2K14 (ok. 8 zł; wcześniej ok. 19 zł), pirackiego klasyka Sid Meier’s Pirates! (ok. 4 zł; wcześniej ok. 19 zł) oraz doskonałą strategię lotniczą Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies (ok. 8 zł; wcześniej ok. 19 zł).