Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOS
Okładka Infinity Blade III (iOS)
OkładkaInfinity Blade III (iOS)

Infinity Blade III iOS

Infinity Blade III to opracowana przez zespół Chair Entertainment gra akcji utrzymana w klimatach fantasy.

Akcji | TPP | fantasy | beat 'em up | slasher

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Infinity Blade III Premiera iOS

18września2013

producent: Chair Entertainment wydawca: Chair Entertainment Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Infinity Blade III to gra akcji wzbogacona elementami RPG. Produkcję opracowało studio Chair Entertainment, czyli zespół, który odpowiadał także za dwie poprzednie odsłony cyklu.

Pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację poprzednich dwóch odsłon i opowiada o konfrontacji z prastarym wojownikiem imieniem Galath, którego uwolniliśmy z tysiącletniego więzienia pod koniec poprzedniej części. Produkcja stanowi finał trylogii i przynosi koniec wszystkich głównych wątków fabularnych. Gra imponuje rozmiarami. W trakcie kampanii mamy okazję zwiedzić osiem lokacji i każda z nich jest tak duża jak cała pierwsza część serii.

Zabawa sprowadza się głównie do toczenia pojedynków jeden na jednego z różnorodnymi przeciwnikami. Podczas bitew nie mamy pełnej kontroli nad postacią i zamiast tego kreśląc konkretne gesty na ekranie możemy wyprowadzać ataki, wykonywać uniki, blokować ciosy i aktywować zaklęcia magiczne.

W trakcie kampanii kierujemy dwoma postaciami – znanym z poprzednich gier legendarnym bohaterem Sirisem oraz wojowniczką imieniem Isa. Każde z nich dysponuje własnym stylem walki i unikalnym ekwipunkiem. Zmianie uległa struktura rozgrywki. Jej sercem jest baza, z poziomu której uzyskujemy dostęp do mapy świata, misji oraz listy sojuszników, których wsparcie możemy zdobyć. Tradycyjnie nie zabrakło również dziesiątek nowych typów przeciwników oraz setek rodzajów uzbrojenia.

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Infinity Blade III: 12+