Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 listopada 2014, 10:22

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 15–16 listopada (m.in. Reckless Racing 3, The Walking Dead: Season Two)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Reckless Racing 3, The Walking Dead: Season Two, Infinity Blade III, Lost Echo, Godfire: Rise of Prometheus i BIT.TRIP RUN!.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Reckless Racing 3

iOS: ok. 11 zł; wcześniej ok. 19 zł

Pierwszej obniżki ceny doczekała się udana gra wyścigowa Reckless Racing 3. Produkcja studia Pixelbite to prawdziwa gratka dla fanów tzw. top-down racerów – do ich dyspozycji oddano 36 tras, 28 pojazdów, tryby Arcade, Single Event oraz kampanię, składającą się z 50 wydarzeń. Te ostatnie podzielono na cztery kategorie: Race, Hot Lap, a także nowe Drift i Gymkhana. Szczególnie ciekawie prezentuje się rywalizacja w tej ostatniej, polegająca na wykonywaniu kaskaderskich popisów na specjalnie przygotowanych torach przeszkód.

Waking Mars

Android: ok. 7 zł; wcześniej ok. 10 zł

Kilka miesięcy przyszło nam poczekać na kolejną przecenę doskonałej platformówki Waking Mars. Produkcja, w której wcielamy się w astronautę uwięzionego w rozległym systemie marsjańskich jaskiń, stawia przed graczem zadanie przetrwania na tej wyjątkowo nieprzyjaznej planecie. Mimo ciężkiego klimatu nie uświadczymy tu brutalnych scen – tytuł jest przede wszystkim grą logiczną, stawiającą przed graczem zadanie radzenia sobie z lokalną fauną i florą w bardziej wyszukany sposób.

Godfire: Rise of Prometheus

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

Kolejnej przeceny doczekała się opowieść o tytanie Prometeuszu, przygotowana przez polskie studio Vivid Games. Efektowny slasher być może nie spełnił wszystkich pokładanych w nim nadziei, ale osobom poszukującym mobilnego odpowiednika serii God of War można go polecić z czystym sercem. Szczególnie, gdy oferowany jest w tak niskiej cenie (łatwiej przełknąć wtedy stosunkowo krótką kampanię). Do największych zalet gry należy satysfakcjonujący system walki i bardzo ładna szata graficzna.

The Great Fusion

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

Za 1/3 dotychczasowej ceny można przez kilka najbliższych dni zakupić zabawną grę przygodową The Great Fusion. Akcja tej dwuletniej produkcji rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której bogacze są jeszcze bogatsi, a biedota jeszcze biedniejsza, natomiast światem rządzą wielkie korporacje. W tym nieprzyjaznym świecie próbuje odnaleźć się Max, genialny programista, mający spore problemy z przyswojeniem podstawowych reguł i zasad kształtujących rzeczywistość.

The Walking Dead: Season Two

pierwszy odcinek sezonu za darmo (iOS)

Do użytkowników urządzeń z Androidem, którzy drugi sezon doskonałej przygodówki The Walking Dead od studia Telltale Games od dłuższego czasu mogą napocząć za darmo (bezpłatnie przetestujemy pierwszy rozdział historii Clementine), dołączyli właśnie posiadacze iPhone’a / iPada. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów mrożących krew w żyłach przygodówek, którzy wstrzymywali się dotąd z rozpoczęciem swojej przygody z The Walking Dead: Season Two.

BIT.TRIP RUN!

iOS: za darmo; wcześniej ok. 15 zł

Nie lada gratkę dla wszystkich fanów platformówek przygotowała firma Gaijin Games. Dokonała tego obniżając do zera cenę znakomitego runnera BIT.TRIP RUN!, będącego następcą kultowego BIT.TRIP RUNNER. Tytuł cieszy oko odświeżoną, trójwymiarową grafiką, oferuje uznane mechanizmy rozgrywki, a wszystko to podlewa niezwykle smakowitym, muzycznym sosem.

Infinite Blade III

iOS: ok. 11 zł; pierwotnie ok. 25 zł

Studio Chair Entertainment obniżyło, i to o ponad połowę, cenę slashera Infinity Blade III. Trzecia odsłona bestsellerowej serii, wyprodukowanej na silniku Unreal Engine 3, spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów, zasługując sobie na ich przychylność sporą liczbą nowych rozwiązań i efektowną szatą graficzną. Co prawda, tytuł powiela niektóre wady poprzedniczek (m.in. nużący grind), ale i tak pozostaje jedną z najciekawszych produkcji dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Okazje Red Stripe dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone

W tym tygodniu obrodziło w interesujące promocje dla posiadaczy smartfonów z systemem Windows Phone. Ucieszą one w szczególności fanów gier przygodowych (Violett, Lost Echo, Mystery of the Opera) oraz gier logicznych typu match-3 (Bejeweled LIVE, Sparkle Unleashed). Coś dla siebie znajdą również miłośnicy tower defense (Garden Rescue). Dodatkowo za darmo można pobrać dwie gry studia Rovio – Angry Birds Seasons oraz Bad Piggies. Przegląd przecenionych pozycji znajdziecie poniżej: