Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2018, 17:50

autor: AlexB

Trylogia Infinity Blade wycofana ze sprzedaży i trial Monster Hunter World - wieści

Dziś piszemy o wycofaniu ze sprzedaży przez studio Epic Games wszystkich trzech gier z cyklu Infinity Blade oraz darmowym trialu Monster Hunter: World, który potrwa do 17 grudnia. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Epic Games wycofuje trylogię Infinity Blade ze sprzedaży

Jeśli przymierzaliście się do kupienia któreś gry z cyklu Infinity Blade, to musimy Was zmartwić. Decyzją firmy zajmującej się obecnie marką, czyli Epic Games, dziś z App Store zniknęły wszystkie trzy produkcje z tej wydanej jedynie na urządzenia z systemem iOS serii slasherów. Osoby, które zdążyły nabyć tytuły, będą mogły je ściągnąć i bawić się w nich jeszcze przez pewien bliżej nieokreślony czas (deweloperzy użyli zwrotu „najbliższa przyszłość”), lecz sklep wewnątrz aplikacji został wyłączony.

Trylogia Infinity Blade wkrótce zniknie w odmętach branżowej historii. Przynajmniej do czasu, aż ktoś jej stamtąd nie wyłowi. - Trylogia Infinity Blade wycofana ze sprzedaży i trial Monsetr Hunter World - wieści - wiadomość - 2018-12-12
Trylogia Infinity Blade wkrótce zniknie w odmętach branżowej historii. Przynajmniej do czasu, aż ktoś jej stamtąd nie wyłowi.

Jako przyczynę takiej decyzji przedstawiciele Epic Games podali, że coraz trudniej jest zapewnić grom z cyklu Infinity Blade wsparcie na poziomie spełniającym odpowiednie standardy. Wszystko przez zaangażowanie deweloperów w tworzenie zapowiedzianej w 2015 roku szpiegowskiej strategii Spyjinx oraz innych projektów.

Łabędzim śpiewem Infinity Blade jest darmowa aplikacja Infinity Blade Stickers, która umożliwia wklejanie emotikonek inspirowanych serią do rozmów prowadzonych przez iMessage oraz zaplanowana na styczeń aktualizacja do trzeciej części, która skupi się na trybie ClashMob oraz przyniesie „kilka innych niespodzianek”.

Trial Monster Hunter: World

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dziś w nocy na PlayStation 4 oraz Xboksie One wystartował darmowy trial Monster Hunter: World. Do 17 grudnia, do godziny 0:59 czasu polskiego, każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, czy faktycznie najnowsza odsłona kultowej serii firmy Capcom zasłużyła na nagrodę dla najlepszego RPG-a 2018 roku, którą otrzymała podczas ubiegłotygodniowej gali The Game Awards.

Wersja trial Monster Hunter: World umożliwia rozegranie całej sekwencji początkowej (punktem granicznym jest misja Flying Sparks Tobi-Kadachi), odwiedzenie dwóch dużych lokacji (Ancient Forest oraz Wildspire Waste), pokonanie sześciu ogromnych potworów za pomocą wszystkich czternastu typów broni i wiele więcej. Dokładne informacje na temat zawartości testów znajdziecie tutaj.

Aby ściągnąć bezpłatny trial Monster Hunter: World należy wejść na jeden z podanych niżej linków i wybrać odpowiedni przycisk (w przypadku sklepu Microsoftu trzeba kliknąć na trzy kropki znajdujące się obok opcji Kup). Miejcie jednak na uwadze fakt, że do zabawy wieloosobowej niezbędny jest abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Jeśli gra przypadnie Wam do gustu i zdecydujecie się na jej zakup, to pamiętajcie, że wszystkie postępy poczynione podczas testów zostaną przeniesione do pełnej wersji.

 1. Monster Hunter: World w PlayStation Store
 2. Monster Hunter: World w sklepie Microsoftu

Przypominamy, że w ubiegły poniedziałek twórcy Monster Hunter: World ogłosili dwie istotne atrakcje – duży dodatek IceIceborne, który ma ukazać się jesienią przyszłego roku, oraz gościnny występ doskonale wszystkim znanego Geralta z Rivii. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Sayonara Wild Hearts
 2. Conan Unconquered
 3. Jets'n'Guns 2
 4. Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades
 5. Rogue Stormers
 6. AeternoBlade II
 7. Railroad Corporation
 8. Maneater
 9. Left Alive
 10. Identity
 11. Fae Tactics
 12. Take Off: The Flight Simulator

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Warhammer Age of Sigmar: Realm War zwiastun #1
 2. Mini-Mech Mayhem zwiastun #1
 3. Meteorfall: Journey zwiastun na premierę
 4. Heathen: The Sons of the Law gameplay #1
 5. Chaos Reborn: Adventures zwiastun na premierę
 6. Beyond Good & Evil 2 gameplay z wersji alfa
 7. The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season epizod 3
 8. Vane zwiastun z datą premiery
 9. Truck Driver zwiastun #1
 10. The Wild Eight cinematic
 11. The Last Remnant Remastered zwiastun na premierę
 12. Judgment zwiastun #3
 13. Falcon Age zwiastun rozgrywki #1
 14. Clatter zwiastun #1
 15. Ashen zwiastun na premierę