Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCiOS
Okładka Spyjinx (iOS)

Spyjinx

Gra szpiegowska od twórców Shadow Complex i serii Infinity Blade. Podczas zabawy wcielamy się w szefa agencji wywiadowczej, a rozgrywka łączy w jedną całość strategię, zręcznościówkę i RPG.

RPG | szpiegowskie | elementy strategiczne | elementy zręcznościowe

Okładka Spyjinx (iOS)

data premiery gry:

anulowana

PC iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spyjinx to kolejna gra wyprodukowana przez wewnętrzną ekipę studia Epic Games – Chair Entertainment. Deweloper ten znany jest z wypuszczonego w 2009 roku Shadow Complex i serii Infinity Blade. Co ciekawe, w produkcji czynnie uczestniczył reżyser J.J. Abrams, odpowiedzialny za takie telewizyjne i kinowe hity jak Star Wars: The Force Awakens, Mission Impossible oraz Lost.

Tytuł jest grą szpiegowską utrzymaną w klimacie klasycznych filmów o tej tematyce. Pod względem rozgrywki jest to mieszanka strategii, RPG oraz produkcji zręcznościowej. Podczas zabawy gracze wcielają się w szefa agencji wywiadowczej, która wynajmowana jest do rozmaitych niebezpiecznych misji.

Jak wszystkie inne gry firmy Epic Games, tak i Spyjinx na platformę PC i iOS działa w oparciu o jej własny silnik Unreal Engine.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Spyjinx

12+

Nad Fortnite pracuje już połowa Epic Games
Nad Fortnite pracuje już połowa Epic Games

wiadomość9 kwietnia 2018

Tim Sweeney, założyciel studia Epic Games, wyjawił podczas niedawnego wywiadu, że większość z około 700 pracujących w firmie osób rozwija Fortnite i Fortnite: Battle Royale. Mniejsze grupki deweloperów rozwijają też nadal projekty Spyjinx i Battle Breakers.

Epic Games pracuje nad sześcioma nowymi grami
Epic Games pracuje nad sześcioma nowymi grami

wiadomość28 lutego 2017

Studio Epic Games, które ma na swoim koncie produkcje takie jak Gears of War czy Unreal Tournament, pracuje obecnie nad sześcioma nowymi grami. Dyrektor kreatywny studia wyjawił szczegóły na temat tych projektów, wśród których nadal są m.in. Fortnite, Spyjinx i Unreal Tournament.

PC
iOS