Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2014, 14:23

Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza "Księga" ukaże się 13.11

Studio bitComposer Games zapowiedziało dziś datę wydania pierwszej z dwóch "Ksiąg" Shadows: Heretic Kingdoms. Trafi ona do posiadaczy komputerów osobistych 13 listopada. Ponadto do znajdującej się obecnie w fazie Wczesnego Dostępu gry wydana została aktualizacja.

Niemieckie studio bitComposer Games zapowiedziało dokładną datę wydania pierwszej z dwóch „Ksiąg” gry Shadows: Heretic Kingdoms. Oznaczona podtytułem Pożeracz dusz część trafi na PC 13 listopada tego roku. Przy okazji deweloperzy udostępnili aktualizację do swojej produkcji dla tych, którzy zakupili ją wcześniej w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam, oraz pokazali parę nowych screenshotów.

Pierwsza z dwóch „Ksiąg” gry zadebiutuje na komputerach osobistych już tej jesieni. - Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza "Księga" ukaże się 13 listopada - wiadomość - 2014-09-06
Pierwsza z dwóch „Ksiąg” gry zadebiutuje na komputerach osobistych już tej jesieni.
Aktualizacja Shadows: Heretic Kingdoms:
  1. nowa grywalna postać – księżniczka Evia, Córka Ognia
  2. system craftingu, pozwalający własnoręcznie tworzyć ekwipunek
  3. ulepszony system rozwoju postaci
  4. kilka pomniejszych usprawnień oraz dodatkowych opcji

Najważniejszą nowością, jaką wprowadza łatka, jest trzecia i ostatnia z grywalnych postaci. Od teraz gracze będą mogli wcielić się w Evię, Córkę Ognia, księżniczkę dawno upadłego królestwa i potężną czarodziejkę, potrafiącą kontrolować żywioły. Ponadto wprowadzony został system craftingu, umożliwiający wykuwanie broni i pancerza, warzenie mikstur oraz tworzenie pierścieni o wielkiej mocy. Wysłuchano także próśb, zgłaszanych od momentu udostępnienia gry w usłudze Wczesnego Dostępu – rozbudowano drzewko rozwoju umiejętności i dano graczom większą swobodę przy wybieraniu nowych zdolności. Ponadto aktualizacja przynosi szereg drobnych usprawnień oraz dodatkowych opcji.

Gra jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Kult: Heretic Kingdoms. - Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza "Księga" ukaże się 13 listopada - wiadomość - 2014-09-06
Gra jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Kult: Heretic Kingdoms.

Shadows: Heretic Kingdoms, będące kontynuacją wydanego w 2004 roku Kult: Heretic Kingdoms, to RPG akcji, w którym wcielamy się w demona, posiadającego umiejętność kontrolowania dusz zabitych istot. Gra, od czerwca dostępna w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam, zostanie wydana w dwóch „Księgach”. Pierwsza z nich - Pożeracz dusz - trafi do graczy 13 listopada. Kolejna – Wiek demonów – jest planowana na luty przyszłego roku. Poniżej możecie zobaczyć kilka nowych screenshotów z tej produkcji.

Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza
Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza
Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza
Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza
Shadows: Heretic Kingdoms - pierwsza
  1. Oficjalna strona internetowa Shadows: Heretic Kingdoms
  2. Oficjalna strona internetowa studia bitComposer Games
  3. Shadows: Heretic Kingdoms w serwisie Steam