Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2014, 13:27

autor: Góral

Symulator Farmy 2014 - 15 maja ukaże się Dodatek Ameryka i Edycja Premium

15 maja na polskim rynku zadebiutuje rozszerzenie Dodatek Ameryka do gry rolniczej Symulator Farmy 2014. W tym samym dniu firma Techland, polski dystrybutor produkcji, wypuści także Edycję Premium, zawierającą wspomniane DLC oraz grę Symulator Farmy 2014 Złota Edycja.

Firma Techland, rodzimy dystrybutor gry Symulator Farmy 2014 (Professional Farmer 2014) autorstwa studia PlayWay, poinformowała, że do jej planu wydawniczego trafiły dwie produkcje – rozszerzenie Dodatek Ameryka (wymagające podstawowej wersji) oraz Symulator Farmy 2014: Edycja Premium. Obie pozycje ukażą się na polskim rynku 15 maja w cenach 19,90 zł (dodatek) i 59,90 zł (gra). Jednocześnie zdradzono ich zawartość. Rozszerzenie wniesie do zabawy nową mapę, znajdującą się na terenie tytułowej Ameryki. Oprócz tego fani mogą liczyć na kolejne maszyny (30 dużych i ponad 100 małych), rośliny (ziemniaki, buraki cukrowe, trawa), budynki, tryby użyźniania gleby oraz usprawnioną mechanikę wszystkich (starych i nowych) urządzeń.

Z kolei Symulator Farmy 2014: Edycja Premium będzie najbogatszym wydaniem gry. W jego skład wejdzie Symulator Farmy 2014 Złota Edycja (zawiera dodatkowo Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant), Dodatek Ameryka, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki. Pisząc w skrócie, jeżeli ktoś z Was jeszcze nie wcielił się w farmera, to wkrótce będzie miał ku temu znakomitą okazję.

Projekt okładki gry Symulator Farmy 2014: Dodatek Ameryka.
Projekt okładki gry Symulator Farmy 2014: Dodatek Ameryka.

Symulator Farmy 2014 to jedna z wielu gier rolniczych, w której wcielamy się w farmera prowadzącego swoje gospodarstwo. Podczas zabawy musimy zatroszczyć się przede wszystkim o obsługę maszyn rolniczych (traktory, kombajny, glebogryzarki itp.) i nie tylko. Produkcja została stworzona przez polskie studio PlayWay, znane z takich produkcji jak Stara Farma 1962 i Diner Mania.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z pamiętną audycją stacji Agro Radio, uwiecznioną na poniższym materiale wideo przez zaprzyjaźnionego z naszą redakcją rolnika Heda. Dzięki niej umilicie sobie ten piękny dzień nastrojowymi hitami autorstwa Siejącego Sama czy też zespołu Zdrowe Plony. Gorąco polecam!