Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Old Village Simulator 1962 (PC)

Stara Farma 1962 PC

Old Village Simulator 1962 | Symulator Starej Farmy 1962

Symulator Starej Farmy 1962 to symulacja rolnicza, pozwalająca graczom spróbować swoich sił w obsłudze traktorów, kombajnów i innych maszyn z lat 60. ubiegłego stulecia. Gracze mogą sprawdzić się w 30 konkurencjach sprawnościowych związanych z pracą na roli, a więc m.in.

Symulacje | TPP | rolnicze | polskie

PC Windows
Okładka Old Village Simulator 1962 (PC)

producent: PlayWay

wydawca: PlayWay

wydawca PL: Play-publishing

Pomoc techniczna

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25lipca2012

25lipca2012

pudełko PL

Symulator Starej Farmy 1962 to odpowiedź firmy Play Way na popularność symulacji rolniczych z historycznym tłem (np. Farming Simulator 2011: Maszyny klasyczne czy Symulator Farmy: Legendarne Maszyny). Twórcy gry nie skupili się jednak na wiernym odwzorowaniu licencjonowanych maszyn, ale raczej przedstawieniu dawnych metod pracy na roli.

Zgodnie z tytułem, w Symulatorze Starej Farmy 1962 gracze mają okazję wcielić się w rolników posługujących się klasycznymi traktorami i kombajnami. Łącznie w grze występuje 18 rodzajów maszyn, przy czym w niektórych modelach można dopatrzyć się podobieństw chociażby do klasycznych pojazdów marki Ursus z połowy XX wieku.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, ekonomiczny aspekt gry zastąpiony został próbami sprawnościowymi, wymagającymi szybkości i precyzji. Gracze mogą spróbować swoich sił w 18 rolniczych „konkurencjach” jak oranie i obsiewanie pola, koszenie zboża i zielonki, prasowanie słomy, odbieranie zboża od kombajnu, czy wyścigi farmerskie.

Od strony technicznej Symulator Starej Farmy 1962 prezentuje poziom charakterystyczny dla niskobudżetowych produkcji. Oprawa audiowizualna gry nie jest szczególnie efektowna, co jednak ma swoje uzasadnienie w stosunkowo skromnych wymaganiach sprzętowych.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 6.9 / 10 na podstawie 57 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Old Village Simulator 1962

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Stara Farma 1962

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 2.4GHz, 1GB RAM, Windows XP/Vista/7