Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Demolition Company (PC)

Symulator Demolki PC

Demolition Company

Symulator Demolki jest wyprodukowaną przez studio GIANTS Software grą symulacyjną, pozwalającą graczom wcielić w rolę właścicieli firmy budowlanej, specjalizującej się w rozbiórce budynków.

Symulacje

PC Windows
Okładka Demolition Company (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27maja2010

17września2010

pudełko PL

Symulator Demolki to kolejna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej firmy GIANTS Software, w której możemy przekonać się, jak wygląda praca w jednym z powszechnych zawodów. Tym razem zamiast prowadzić własne gospodarstwo jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie fikcyjnego przedsiębiorstwa specjalizującego się w rozbiórkach budynków.

Na grę składa się 30 misji umiejscowionych w bezustannie modernizowanym, przemysłowym mieście. W trakcie zabawy odwiedzamy m.in. port, dzielnicę biznesową i starówkę. Nasze działania obejmują także oddalone od centrum bocznice kolejowe oraz tereny przedmieścia. Zanim rozpoczniemy wykonywanie firmowych zleceń, możemy wziąć udział w kilku tutorialach, wyjaśniających podstawy rozgrywki.

Zadania polegają najczęściej na wyburzaniu pustostanów przy użyciu specjalistycznych narzędzi i maszyn, a następnie wywożeniu gruzów na miejsce składowania. Podczas wykonywania zleceń możemy posługiwać się takim sprzętem jak młot pneumatyczny, piła do betonu czy ładunki wybuchowe, zaś gdy trzeba skorzystać z pojazdów, do dyspozycji mamy kilka rodzajów koparek i dźwigów, a także buldożer.

Symulator Demolki wyposażono w edytor scenariuszy, który pozwala graczom na tworzenie własnych misji. Tytuł umożliwia także automatyczne pobieranie z Internetu nowych map i pojazdów, nie wymagając za to dodatkowej opłaty.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 330 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Demolition Company

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Demolki

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki z 256 MB
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Premiery gier w Polsce (13-19 września)

wiadomość20 września 2010

Premiera Halo: Reach, pierwsze gry z obsługą PlayStation Move oraz… debiut Symulatora Demolki – to bez wątpienia najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia na polskim rynku gier. Do sklepów trafiło aż 11 nowych produkcji, z czego najwięcej, bo aż 4, zasiliło bibliotekę PlayStation 3.