Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Farming Simulator 2009 (PC)
OkładkaFarming Simulator 2009 (PC)

Symulator Farmy 2009 PC

Farming Simulator 2009 | Landwirtschafts-Simulator 2009

Symulator gospodarstwa rolnego, w którym korzystamy z różnego rodzaju urządzeń i pojazdów rolniczych, uprawiamy zboże i warzywa, a także dbamy o biznes wykonując różnorodne misje i zadania.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator Farmy 2009 Premiera PC

30marca2009

pudełko PL

30października2009

producent: GIANTS Software wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Symulator Farmy 2009 to dzieło niemieckiej ekipy GIANTS Software, w którym wcielamy się w rolnika i rozwijamy sporych rozmiarów gospodarstwo rolne, dbając przy tym także o kwestie biznesowe.

Na początku zabawy otrzymujemy do dyspozycji własne gospodarstwo rolne wraz z pojazdami i osprzętem. Naszym zadaniem jest rozbudowa farmy i floty rolniczej oraz dbanie o różne uprawy (np. kukurydza, pszenica, rzepak) na wszystkich etapach ich rozwoju: od siewu po przeoraniu pola, przez wzrost, aż po żniwa, w trakcie których następuje zebranie plonów i ich zmagazynowanie, a następnie odsprzedanie.

Na graczy czeka spora liczba autentycznych maszyn i pojazdów rolniczych z prawdziwych firm tej branży (Poetiinger, Fendt), w tym traktorów, kombajnów, pługów, kosiarek, rozsiewaczy oraz kultywatorów. Sama farma znajduje się na wyspie, na której odnajdziemy też wioskę, port, różnego rodzaju sklepy i inne obiekty - w tym i tajemniczy kamienny krąg.

Warto zauważyć, że główny tryb rozgrywki wymusza na nas również realizację pewnych założeń biznesowych. Dbanie o kondycję finansową, uprawy oraz sprzęt wymaga m.in. zaliczania zróżnicowanych misji oraz zadań.

Symulator Farmy 2009 oferuje zmienne warunki atmosferyczne oraz cykl dnia i nocy, co dodatkowo wpływa na realizm rozgrywki. Zapewnia również obsługę pada oraz kierownicy, przy pomocy której możemy się cieszyć lepszą kontrolą nad pojazdami. Produkcja jest także regularnie wspierana poprzez wydawanie darmowych dodatków, w skład których wchodzą m.in. nowe maszyny i budynki.

Ostatnia modyfikacja 14 października 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 2840 głosów czytelników.

Symulator Farmy 2009 cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Symulator Farmy 2009

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Symulator Farmy 2009 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1