Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka John Deere American Farmer (PC)

John Deere American Farmer PC

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm.

Strategiczne | ekonomiczne | rolnicze

PC Windows
Okładka John Deere American Farmer (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28czerwca2004

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm. Użytkownik, dzięki producentom ze studia Gabriel Interactive planuje i buduje własne ranczo, dbając przy tym o całą masę rzeczy znanych doskonale prawdziwym ranczerom.

Program oferuje ciekawie rozwiązany tryb kampanii, składający się z dziesięciu odrębnych scenariuszów (każdy do przejścia na trzech wysoce zróżnicowanych poziomach). W trakcie realizacji poszczególnych poziomów i misji, gracz – jako typowy agronom – musi podejmować słuszne, rolnicze decyzje, począwszy od kupna odpowiedniego sprzętu (firmowanego marką John Deere - znanego amerykańskiego producenta wyposażenia rolniczego), idąc poprzez stosowny dobór żywego inwentarza, a skończywszy na sadzeniu właściwych roślin (niezbędnych do utrzymania trzody, etc.). Wszystkie te elementy składają się na sukcesywną, w pełni wystarczalną i dochodową farmę, a pierwszoplanowym zadaniem gracza jest ich dopilnowanie.

By rozgrywka stała się jeszcze ciekawsza, potencjalny farmer musi zadbać także o odpowiedni personel oraz także stawiać czoło nieoczekiwanym przeciwnościom losu (klęski żywiołowe czy chociażby niesprzyjające warunki atmosferyczne). Jako dokładka, do pełnej wersji dołączony jest specjalny edytor map, który pozwala w łatwy i przejrzysty sposób tworzyć własne scenariusze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 2695 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe John Deere American Farmer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe John Deere American Farmer

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1GHz
  • 256MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D (DirectX 9)
Premiery gier w Polsce (11-15 stycznia)
Premiery gier w Polsce (11-15 stycznia)

wiadomość18 stycznia 2010

Styczeń w branży gier oznacza przeważnie okres posuchy po obfitującej w hity Gwiazdce. Nie inaczej jest i na polskim rynku, gdzie dystrybutorzy dopiero szykują się do wprowadzenia na sklepowe półki kolejnych tytułów. W związku z tym w minionym tygodniu więcej było w naszym kraju zapowiedzi następnych gier niż faktycznie wydanych nowości.