Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka John Deere American Farmer (PC)
OkładkaJohn Deere American Farmer (PC)

John Deere American Farmer PC

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm.

Strategiczne | ekonomiczne | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

John Deere American Farmer Premiera PC

28czerwca2004

producent: Gabriel Interactive wydawca: Bold Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do John Deere American Farmer

Symulator Farmy 2011

Zoo Tycoon (2001)

Jurassic Park: Operation Genesis

John Deere American Farmer to jeden z wielu „tycoonów”, tym razem przenoszący gracza – jak sama nazwa wskazuje - w realia wielkich, amerykańskich farm. Użytkownik, dzięki producentom ze studia Gabriel Interactive planuje i buduje własne ranczo, dbając przy tym o całą masę rzeczy znanych doskonale prawdziwym ranczerom.

Program oferuje ciekawie rozwiązany tryb kampanii, składający się z dziesięciu odrębnych scenariuszów (każdy do przejścia na trzech wysoce zróżnicowanych poziomach). W trakcie realizacji poszczególnych poziomów i misji, gracz – jako typowy agronom – musi podejmować słuszne, rolnicze decyzje, począwszy od kupna odpowiedniego sprzętu (firmowanego marką John Deere - znanego amerykańskiego producenta wyposażenia rolniczego), idąc poprzez stosowny dobór żywego inwentarza, a skończywszy na sadzeniu właściwych roślin (niezbędnych do utrzymania trzody, etc.). Wszystkie te elementy składają się na sukcesywną, w pełni wystarczalną i dochodową farmę, a pierwszoplanowym zadaniem gracza jest ich dopilnowanie.

By rozgrywka stała się jeszcze ciekawsza, potencjalny farmer musi zadbać także o odpowiedni personel oraz także stawiać czoło nieoczekiwanym przeciwnościom losu (klęski żywiołowe czy chociażby niesprzyjające warunki atmosferyczne). Jako dokładka, do pełnej wersji dołączony jest specjalny edytor map, który pozwala w łatwy i przejrzysty sposób tworzyć własne scenariusze.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 2698 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe John Deere American Farmer: Odpowiednia dla każdego wieku.

John Deere American Farmer Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1GHz
  • 256MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D (DirectX 9)