Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2014

Dlaczego nowe Call of Duty jest futurystyczne, czyli jak Hollywood wpływa na branżę gier

DM, 10 maja 2014, 19:51

Jak bardzo twórcy gier podążają za trendami wyznaczanymi przez producentów filmowych hitów? Czy brak gier o II wojnie światowej i futurystyczne gadżety w nowym Call of Duty Advanced Warfare są tego przykładem?

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad - premiera we wrześniu. Gra weszła w fazę beta

Góral, 10 maja 2014, 19:34

Twórcy symulatora lotniczego IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad poinformowali, że gra weszła w fazę beta, a jej pełna wersja zadebiutuje na rynku we wrześniu bieżącego roku. Jednocześnie ujawniono, że latem produkcja trafi na łamy sklepu Steam, w cenach podobnych do wersji Early Access dostępnych na oficjalnej stronie projektu.

Najlepsze cosplaye - Caitlyn z gry League of Legends

Adrian Werner, 10 maja 2014, 19:15

Bohaterką kolejnego odcinka naszego cyklu cosplayowego uczyniliśmy Caitlyn z gry League of Legends. W postać wcieliła się Charlie Dodgson .

Street Fighter: Assassin’s Fist – trailer aktorskiego serialu fanowskiego

Ender, 10 maja 2014, 15:40

W sieci zadebiutował trailer Street Fighter: Assassin’s Fist. Jest to aktorska produkcja, zrealizowana przez fanów Street Fightera w formie miniserialu, który przedstawia losy bohaterów znanych z najsławniejszej bijatyki Capcomu. Premiera wszystkich odcinków serii zaplanowana została na 23 maja.

Tajny projekt Blizzarda zostanie ujawniony jeszcze w tym roku?

Ender, 10 maja 2014, 14:28

Według profilu na portalu społecznościowym jednego z pracowników Blizzarda, jeszcze w tym roku firma ma ujawnić szczegóły dotyczące swojego ściśle tajnego projektu. Być może będzie nim mityczny Titan, który został zapowiedziany w 2006 roku, a w ostatnim roku prace nad nim rozpoczęto od zera.

Minecraft bez nieskończonego świata na Xboksie One i PlayStation 4

Góral, 10 maja 2014, 14:03

Minecraft na konsolach Xbox One i PlayStation 4 będzie posiadał ograniczony świat, który ma być znacznie większy od tego na Xboksie 360 i PlayStation 3 - zdradziło studio 4J. Sytuacja podyktowana jest limitem wielkości plików z zapisanym stanem gry.

Promocje mobilne na weekend 9-10 maja (m.in. Shadowrun Returns i Assassin's Creed Pirates)

Jiker, 10 maja 2014, 11:35

Przed Wami pierwsze wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W dzisiejszym przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Shadowrun Returns, Assassin's Creed Pirates, Rayman Jungle Run, Machinarium czy Flashout 2.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 10-11 maja (Batman: Arkham Origins, Dragon Age: Origins, Hotline Miami)

Adam Zechenter, 10 maja 2014, 11:03

Promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej pozwalają nam powiększać własne biblioteki gier o wiele ciekawych pozycji w rozsądnych cenach. W tym tygodniu warto zwrócić uwagę m.in. na obniżki serii Batman: Arkham czy przeceny na Terrarię lub BioShock Infinite.

Battlefield 4 - prezentacja dodatku Dragon's Teeth w przyszłym tygodniu. DICE zaprasza fanów do prac nad ulepszeniem gry

Góral, 10 maja 2014, 09:41

Studio DICE po raz pierwszy zaprezentuje dodatek Dragon's Teeth (Zęby smoka) do gry Battlefield 4 w przyszłym tygodniu - poinformowano na Twiterze. Dodatkowo deweloper rozpoczął inicjatywę Community Test Environment (CTE), dzięki której firma, wraz z wybranymi graczami, usprawni działanie strzelanki.