Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2024, 21:41

autor: Kamil Kleszyk

Druga gra za darmo z okazji Mega Sale w Epic Games Store to prawdopodobnie Farming Simulator 22

Wszystko wskazuje na to, że kolejną produkcją, którą gracze odbiorą za darmo w ramach „Mega wyprzedaży” w Epic Game Store, będzie Farming Simulator 22.

Źródło fot. Giants Software
i

Aktualizacja

Firma Epic Games w zasadzie potwierdziła rozdawnictwo Farming Simulatora 22. Poniższy wpis nie pozostawia większych wątpliwości odnośnie do kolejnej darmówki w EGS.

Oryginalna wiadomość (19 maja)

Kilka dni temu w Epic Game Store wystartowała „Mega wyprzedaż”, w ramach której użytkownicy platformy mogą nie tylko skorzystać ze sporych zniżek na rozmaite gry, ale także odebrać kilka darmowych tytułów. Na start akcji gracze otrzymali prawdziwą perełkę – RPG Dragon Age: Inkwizycja w wersji GOTY. Produkcję studia BioWare można odebrać do 23 maja – tego dnia ujawniona zostanie bowiem kolejna „tajemnicza gra”. Jakim tytułem tym razem obdaruje nas firma Epic Games? Pojawiły się już pewne przecieki.

Wedle informacji billbil-kuna z serwisu Dealabs, następną grą, którą gracze będą mogli przypisać do swoich kont, będzie Farming Simulator 22. Kolejna odsłona hitowej serii symulatorów rolniczych ma być dostępna za darmo od 23 maja (czwartek) od godziny 17:00 czasu polskiego, aczkolwiek szczycący się sprawdzonymi źródłami informator podkreślił, że istnieje prawdopodobieństwo, że tytuł może zostać przesunięty na 30 maja.

Akcja w EGS będzie doskonałą okazją do wypróbowania produkcji studia Giants Software, cieszącej się wśród fanów symulatorów bardzo dobrą opinią. Aby nie być gołosłownym, nadmienię, że FS22 na Steamie otrzymał do tej pory ponad 50 tys. recenzji, z czego 92% to opinie pozytywne.

Dzieło deweloperów z Giants Software zadebiutowało w pod koniec 2021 roku. Od tego czasu doczekało się wielu oficjalnych dodatków. Jednym z ostatnich rozszerzeń jest Premium Expansion, które dodało do gry polską mapkę – Zielonkę. Spory wkład w sukces produkcji mają również liczne modyfikacje, które znacznie urozmaicają rozgrywki. Można pobrać z oficjalnej strony gry.

Poniżej możecie obejrzeć trailer prezentujący wspomnianą wyżej Zielonkę.

  1. Farming Simulator – oficjalna strona

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej