Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2024, 17:00

Dragon Age Inkwizycja w wersji GOTY za darmo na start Mega Sale w Epic Games Store

Na start wydarzenia „Mega Wyprzedaż” w Epic Games Store udostępniona została za darmo gra Dragon Age: Inkwizycja w wersji GOTY.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Aktualizacja

Przeciek się potwierdził – w Epic Games Store można już odebrać RPG Dragon Age: Inkwizycja w wersji Gry Roku (GOTY). Oferta obowiązuje do 23 maja, kiedy to udostępniona zostanie kolejna „tajemnicza gra”. Skorzystanie z niej, klikając w poniższy przycisk.

Dragon Age: Inkwizycja GOTY za darmo w Epic Games Store

Oryginalna wiadomość

Dwa dni temu Epic Games Store zamieścił na swoim profilu w serwisie X tajemnicze wideo, skrywające w sobie wskazówkę dotyczącą następnej darmowej gry. Komentujący najczęściej wskazywali na Watch Dogs: Legion, jednak teraz za sprawą znanego informatora najprawdopodobniej poznaliśmy właściwy tytuł.

Dragon Age: Inkwizycja za darmo

Z informacji, które uzyskał billbil-kun wynika, że dzisiaj o godzinie 17:00 w sklepie Epic Games Store wystartuje coroczne wydarzenie „Mega Wyprzedaż”. Z tej okazji otrzymamy w sumie 4 darmowe produkcje, a pierwszą z nich będzie Dragon Age: Inkwizycja w wersji Gry Roku (GOTY). Tytuł będzie można odebrać do 23 maja.

Będzie to świetna okazja do sprawdzenia trzeciej odsłony tej słynnej serii RPG od studia BioWare w przypadku osób, które dotąd tego nie zrobiły. Tym bardziej, że ostatnie poszlaki wskazują, że jeszcze w tym roku fiskalnym (najpóźniej 31 marca 2025 r.) doczekamy się premiery jej kontynuacji – Dragon Age: Dreadwolf.

Inkwizycja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony recenzentów i może się pochwalić średnią ocen na poziomie 85/100 (via Metacritic). Gracze byli nieco bardziej krytyczni, wystawiając jej uśrednioną ocenę 6,1/10 (z kolei na Steamie tytuł ma 75% pozytywnych ocen). Mimo to produkcja okazała się sporym sukcesem i udało jej się nawet zgarnąć główną nagrodę podczas ceremonii The Game Awards 2015.

Pamiętajmy jednak, że są to tylko przecieki. Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze trochę zaczekać.

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej