Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2024, 17:07

autor: Kamil Kleszyk

Pora wyruszyć w pole. Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store

W ramach „Mega wyprzedaży” użytkownicy Epic Games Store mogą za darmo odebrać grę Farming Simulator 22. Tytuł kolejnej produkcji, która weźmie udział w rozdawnictwie, pozostaje nieznany.

Źródło fot. Giants Software.
i

Aktualizacja

W Epic Games Store można już odebrać grę Farming Simulator 22. Dodacie ją do swojej kolekcji, klikając w poniższy przycisk. Oferta obowiązuje do 30 maja do godz. 17:00 polskiego czasu, kiedy to udostępniona zostanie za darmo kolejna „tajemnicza” produkcja.

Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store

Oryginalna wiadomość (22 maja)

„Mega wyprzedaż” w Epic Games Store trwa w najlepsze. Do 13 czerwca użytkownicy platformy mogą zakupić rozmaite gry w niższych cenach (niestety nie ma kuponów). Oprócz tego na chętnych czeka cotygodniowe rozdawnictwo, w ramach którego – z uwagi na Mega Sale – oferowane są lepsze tytuły niż zwykle.

Pierwszy z nich to Dragon Age: Inkwizycja w wersji GOTY. Popularne RPG studia BioWare można zgarnąć jeszcze tylko do jutra (tj. 23 maja) do godziny 17:00. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty, a chcieliby zapoznać się z tym kultowym tytułem przed nadejściem kontynuacji, muszą się zatem pospieszyć.

Dragon Age: Inkwizycja GOTY za darmo w Epic Games Store

Po tym, jak oferta na darmowe Dragon Age: Inkwizycję dobiegnie końca, miejsce gry zajmie inna produkcja. Wedle niedawnych przecieków oraz wskazówek pozostawionych przez firmę Epic Games, kolejną gwiazdą rozdawnictwa będzie Farming Simulator 22.

Nie da się ukryć, że obie produkcje znacznie różnią się od siebie gatunkiem, ale każda z nich ma wierne grono fanów. Na dowód tych słów powiem, że FS22 na Steamie otrzymał do tej pory ponad 50 tys. recenzji, z czego 92% to opinie pozytywne. Pewne jest więc, że niejeden gracz zdecyduje się sięgnąć po ówpopularny symulator.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej