Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2021, 17:50

Zapowiedziano edycję kolekcjonerską Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 to nie tylko pory roku z prawdziwego zdarzenia. Studio GIANTS Software ujawniło kolejną mechanikę, która zobaczymy w nowej odsłonie rolniczego cyklu. Twórcy zaprezentowali też edycję kolekcjonerską gry.

Twórcy Farming Simulator 22 nie podali jeszcze daty premiery swojego nowego dzieła, ale nie omieszkali pochwalić się czym innym. Studio GIANTS Software ujawniło edycję kolekcjonerską tytułu. Uwzględni ona dwa plakaty, 24 naklejki oraz lampę sygnalizacyjną z łączem USB, jak również poradnik wideo dla modderów. Wszystko to wraz z mieszczącym całość pudełkiem możecie zobaczyć na poniższej grafice, udostępnionej przez deweloperów.

Źródło: GIANTS Software. - Zapowiedziano edycję kolekcjonerską Farming Simulator 22 - wiadomość - 2021-06-09
Źródło: GIANTS Software.

Edycja kolekcjonerska to bynajmniej nie jedyna rzecz pokazana przez twórców. Zespół GIANTS Software ujawnił też garść informacji na temat nowej mechaniki w tegorocznej odsłonie serii Farming Simulatorłańcuchów produkcyjnych. Deweloperzy zaznaczyli, że wciąż trwają prace nad tym systemem, ale – w największym skrócie – pozwoli on graczom decydować, czy chcą przetwarzać i sprzedawać własne produkty samodzielnie, czy też zostawią to swoim partnerom biznesowym (oczywiście za drobną opłatą). Więcej informacji na temat tej mechaniki mamy poznać „wkrótce”.

Twórcy wspomnieli także o jednej z dwóch nowych map, które pojawią się w Farming Simulator 22. Elmcreek to kraina rozległych otwartych przestrzeni inspirowana środkowo-zachodnimi regionami USA. Znajdziemy tu zarówno dzikie rzeki i wodospady, jak i autostrady oraz stadion baseballowy.

Farming Simulator 22 zadebiutuje pod koniec roku. Wcześniej jednak otrzymamy tzw. FarmCon, czyli wydarzenie poświęcone rolniczej serii GIANTS Software. Tegoroczna edycja rozpocznie się 21 lipca i potrwa do 23 lipca. W tym czasie mamy zobaczyć kilkugodzinne transmisje z imprezy, a więc zapewne dowiemy się znacznie więcej na temat nowej odsłony cyklu Farming Simulator.

  1. Oficjalna strona serii Farming Simulator
E3 2021