Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2024, 11:37

autor: Kamil Kleszyk

Na polach susza, a Farming Simulator 25 mocno cieknie. Prawdopodobnie znamy już datę premiery i egzotyczny region, który zaoferuje gra

Mimo że studio Giants Software nie ogłosiło jeszcze oficjalnie kolejnej odsłony serii Farming Simulator, do sieci niespodziewanie wyciekł zwiastun FS 25.

Źródło fot. Giants Software
i

Jeśli jakiś fan serii Farming Simulator miał wątpliwości, czy w tym roku otrzymamy kolejną odsłonę rolniczego symulatora, może być już tego absolutnie pewny – FS 25 nadchodzi. Co jednak najciekawsze, informacja ta nie pochodzi od twórców cyklu – studia Giants Software – lecz jest wynikiem potężnego wycieku, jakim padli szwajcarscy deweloperzy.

Okazuje się bowiem, że na trzy dni przed startem wydarzenia, na którym spodziewano się zapowiedzi gry, do sieci trafił kinowy trailer Farming Simulator 25. Choć materiał nie prezentuje żadnych ujęć z nowego FS-a, daje nam wyobrażenie o tym, co zaoferuje nadchodząca produkcja.

Jedną z głównych atrakcji, które trafią do „dwudziestki piątki”, jest nowy region położony gdzieś we Wschodniej Azji. Z wideo i krążącego po sieci rzekomego opisu gry wynika, że wirtualni rolnicy otrzymają także nowe wyspecjalizowane maszyny i wiele dodatkowych upraw, takich jak chociażby ryż czy szpinak. Ponadto Farming Simulator 25 ma zaoferować hodowlę bawołów.

Oczywiście produkcja zapewni również lepszą oprawę graficzną niż poprzedniczki i fizykę bazującą na Giants Engine 10. Fanów FS-a powinno także zainteresować, że opis gry zawiera wzmiankę na temat dynamicznych efektów pogodowych oraz deformacji gleby.

Ostatnia, acz nie najmniej ważna rzecz – Farming Simulator 25 ma się ukazać 12 listopada 2024 roku na PC, PS5 i XSX/S. Preordery ruszą ponoć zaraz po oficjalnej zapowiedzi gry.

Czy wyciek okaże się zgodny z prawdą? O tym przekonamy się już w trakcie zaplanowanej na 25 czerwca transmisji, która wyjawi przyszłość serii Farming Simulator. Pokaz rozpocznie się o godzinie 14:00 czasu polskiego i będzie można go śledzić na YouTube.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej