Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Nieruchomości - jak budować? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie dowiecie się, jak stawiać budynki i kształtować teren w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021

W Farming Simulator 22 możecie nabywać i budować własne nieruchomości i budynki gospodarcze. Na tej stronie poradnika przeczytacie, jak postawić nowe budynki i fabryki oraz jak kształtować teren.

Nieruchomości, takie jak wiaty, zagrody dla zwierząt czy silosy oraz fabryki, możecie budować w trybie Budowania - Farming Simulator 22: Nieruchomości - jak budować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Tryb budowania

Nieruchomości, takie jak wiaty, zagrody dla zwierząt czy silosy oraz fabryki, możecie budować w trybie Budowania. Aby go uruchomić, otwórzcie menu zakupów (domyślnie P) i zaznaczcie ostatnią pozycję w menu po lewej stronie, po czym wybierzcie z nowego menu opcję Budowa (Construction). Możecie również wybrać szybciej tryb budowy kombinacją: Shift + P.

Aktywowana zostanie mapa w trybie budowania - Farming Simulator 22: Nieruchomości - jak budować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Aktywowana zostanie mapa w trybie budowania. Trzymając LPM możecie obracać i poruszać kamerą, użyjcie PPM, by obracać obiektem.

Budynki podzielone są na kilka głównych kategorii oraz podkategorie. W prawym dolnym rogu znajdziecie krótki opis budynku i jego funkcje.

Stawianie budynków

Nieruchomości możecie stawiać tylko na własnych działkach, z umiarkowaną krzywizną bądź równych, przy czym doliczana jest opłata za wyrównanie terenu. Obiekty nie mogą kolidować z polami oraz innymi już umieszczonymi w świecie przedmiotami i roślinami.

Zawsze starajcie się stawiać budynki w odległości od siebie na jak najbardziej równym terenie - umożliwi to później łatwiejsze prace z budynkami i dostawy towarów.

Aby manipulować terenem, przejdźcie do ostatniej zakładki Kształtowanie terenu (Landscaping) w trybie budowy - Farming Simulator 22: Nieruchomości - jak budować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Modyfikacja terenu

Aby manipulować terenem, przejdźcie do ostatniej zakładki Kształtowanie terenu (Landscaping) w trybie budowy. Możecie tu wyrównywać, obniżać i podnosić teren, a także zmieniać jego teksturę. Zwiększajcie i zmniejszajcie rozmiar pędzla z użyciem M / N.

Jesteście rozliczani za czas pracy, nie rezultat - pieniądze uciekają z konta po przytrzymaniu LPM, nawet jeśli nic nie równacie.

Możecie wykorzystać tekstury terenu do pozbycia się trawy oraz do niszczenia / dzielenia / wyrównywania pól uprawnych.