Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Łańcuchy produkcyjne FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 przeczytacie o tym, jak skutecznie prowadzić łańcuchy produkcyjne w swoim gospodarstwie.

Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2021

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 poznacie informacje dotyczące łańcuchów produkcyjnych: jak działają, jakie są dostępne receptury, które produkty można przetworzyć. Dowiecie się także jak zacząć od budowy / zakupu fabryki (factory) i jak monitorować produkcję.

Czym są łańcuchy produkcji

Jedną z bardzo dużych nowości w Farming Simulator 22 jest wprowadzenie łańcuchów produkcyjnych. O co chodzi? Zamiast sprzedawać zboże, mleko i jaja za gotówkę, wytwórz z nich ciasto, które sprzedasz w cukierni. Podobnych łańcuchów produkcyjnych jest w grze wiele i dotyczą niemal każdej pracy, którą możecie się podjąć. Nie tylko pomaga to zwiększyć poziom skomplikowania rozgrywki, ale również wymusić na swojej farmie uprawę i hodowlę różnych gatunków roślin/zwierząt.

Łańcuchy produkcyjne oparte są o przepisy - Farming Simulator 22: Łańcuchy produkcyjne - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Łańcuchy produkcyjne oparte są o przepisy. Najbardziej podstawowe produkty wystarczy obrobić dostarczając je do odpowiedniej przetwórni, takie jak mąka, rodzynki, oliwa czy sok winogronowy. Niektóre znajdują się na mapie świata, inne można/trzeba zakupić. Bardziej złożone produkty jak wypieki (ciasta, chleby) wymagają kilku składników, w tym nie jedynie pochodzenia roślinnego ale również zwierzęcego.

Oczywiście wykorzystanie produkcji nie jest obowiązkowe i jeśli gracz woli uprawiać wielohektarowe pola monokulturowe, by na nich zarabiać, może taką strategię przyjąć - Farming Simulator 22: Łańcuchy produkcyjne - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Oczywiście wykorzystanie produkcji nie jest obowiązkowe i jeśli gracz woli uprawiać wielohektarowe pola monokulturowe, by na nich zarabiać, może taką strategię przyjąć.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie