Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Rozszerzenia DLC FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 przeczytacie o tym, ile i jakich dodatków DLC do gry można się spodziewać.

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2022

Na tej stronie poznacie informacje dotyczące rozszerzeń DLC przewidzianych do gry Farming Simulator 22: co zawierają, znane daty premiery oraz informacje o dostępności w Season Passach.

Twórcy już przed premierą Farming Simulator 22 zapowiedzieli dostępność rozszerzeń DLC. Pierwsze rozszerzenie Projekt Rolnictwa Precyzyjnego przewidziane zostało wstępnie na pierwszy kwartał 2022 roku. DLC skupić ma się na szeroko rozumianej optymalizacji rolnictwa. Rozszerzenie znane jest z FS19, lecz w tym wydaniu ma zostać nieco ulepszone i wpływać na realizm i poprawę zmian w wydajności upraw.

Przepustka sezonowa (Season Pass)

Ponadto przy premierze dostępna będzie przepustka sezonowa (Season Pass), która ma umożliwić dostęp do kolejnych rozszerzeń, gdy te będą pojawiać się w przyszłości. Możemy spodziewać się także sporadycznych darmowych DLC jak to miało miejsce w poprzedniej odsłonie serii. Pierwsza przepustka sezonowa (roczna) pozwoli na dostęp do:

  1. Pack 1: Zima 2021/22
  2. Pack 2: Wiosna 2022
  3. Pack 3: Lato 2022
  4. Duże DLC: Końcówka 2022

Zawartość pierwszych packów nie została bezpośrednio ujawniona. Wiemy jednak z zapowiedzi, że jedno z pierwszych rozszerzeń będzie zawierało Projekt Rolnictwa Precyzyjnego znany z FS19.

Jak zainstalować rozszerzenia?

Z instalacją nowych rozszerzeń DLC nie będą mieć problemu osoby, które korzystają z platform takich jak Steam, które umożliwiają automatyczną instalację nabytej zawartości. Ci, którzy posiadają grę na płycie bądź zakupioną bezpośrednio od dystrybutora, mogą nabyć kolejne DLC na stronie producenta. Będą one dostępne do pobrania poprzez ModHub - czyli menedżer zawartości dodatkowej dostępny po uruchomieniu gry z pozycji menu głównego.

Czwarta pozycja menu umożliwia przeszukiwanie zawartości DLC (tak darmowej jak i płatnej) oferowanej przez GIANTS Software - Farming Simulator 22: Rozszerzenia DLC - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Czwarta pozycja menu umożliwia przeszukiwanie zawartości DLC (tak darmowej jak i płatnej) oferowanej przez GIANTS Software. W przypadku chęci zakupu zostaniecie przekierowani na stronę producenta.

Rozszerzenia pobrane ze strony producenta poprzez przeglądarkę znajdują się w formie spakowanej do archiwum - Farming Simulator 22: Rozszerzenia DLC - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Rozszerzenia pobrane ze strony producenta poprzez przeglądarkę znajdują się w formie spakowanej do archiwum .zip. Aby je zainstalować, przenieście całe archiwum do katalogu:

C:\Users\[nazwa_użytkownika]\Documents\My Games\FarmingSimulator2022\mods

Gra powinna w tym czasie być wyłączona. W podobny sposób możecie także instalować inne modyfikacje pobrane z zewnętrznych serwisów.

Projekt Rolnictwa Precyzyjnego

Pierwsze DLC wprowadza kompleks zmian wpływających za nieznaczną złożoność i realizm rozgrywki. Gleba dzieli się różne typy. Aby sprawdzić, jak prezentuje się nasz grunt, należy pobrać próbki poddać je analizie -należy zrobić to samodzielnie z użyciem odpowiedniego sprzętu. Jakość gleby wpłynie nieznacznie na wysokość zbiorów. Jedno pole z reguły będzie składać się z więcej niż jednego gatunku ziemi z różnym rozmieszczeniem. Analiza próbek jest płatna.

Na tym nie koniec zmian: każde pole posiada właściwy stopień nawożenia (ilość azotu w glebie) oraz poziom pH, na który wpływać można używając wapna - Farming Simulator 22: Rozszerzenia DLC - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Na tym nie koniec zmian: każde pole posiada właściwy stopień nawożenia (ilość azotu w glebie) oraz poziom pH, na który wpływać można używając wapna. Ze względu na większą złożoność i konieczność pochylenia się nad licznymi detalami, DLC nie zostało wkomponowane jako natywna część rozgrywki.

Przepustka sezonowa 1 (Season Pass Year 1)

Pierwsza przepustka sezonowa spotkała się z dużym niezadowoleniem graczy. Twórcy w ramach jej zawartości zaprezentowali rozszerzenia zwiększające ilość pojazdów o wskazane marki, lecz nie oferują one dodatkowej funkcjonalności. Największym zaplanowanym na 15 listopada 2022r. rozszerzeniem jest Platinum Expansion, który oferować ma nową mapę, dodatkowe misje oraz łańcuchy produkcyjne. Season Pass Year 1 zawiera następujące rozszerzenia (które możecie nabyć również indywidualnie):

  1. Zetor 25 K,
  2. ANTONIO CARRARO Pack,
  3. KUBOTA Pack,
  4. Vermeer Pack,
  5. ERO Grapeliner Series 7000,
  6. Platinum Expansion.