Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Wyjście z gry i zapis FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika dowiecie się, jak opuścić grę i zapisać jej stan w grze Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

Poniższa strona poradnika do Farming Simulator 22 wyjaśnia, jak działa mechanizm zapisu gry, jak zapisać grę ręcznie, czy można zapisać grę na kilku slotach oraz jak wyjść z gry do głównego menu.

W grze Farming Simulator 22 gra zapisywana jest automatycznie co określoną ilość czasu, domyślnie 15 minut. Możecie skrócić ten czas lub wydłużyć, aby uniknąć przycięć gry podczas jego wykonywania. Możecie także wykonać zapis ręczny gry.

Aby zapisać grę i móc ją opuścić, otwórzcie menu i z listy po lewej stronie wybierzcie ostatnią pozycję z ikoną otwartej książki lub jedna z trzech ikon wyżej dotyczących ustawień rozgrywki - Farming Simulator 22: Wyjście z gry i zapis - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Aby zapisać grę i móc ją opuścić, otwórzcie menu i z listy po lewej stronie wybierzcie ostatnią pozycję z ikoną otwartej książki lub jedna z trzech ikon wyżej dotyczących ustawień rozgrywki. Dopiero wtedy w dolnej części ekranu ujrzycie informację o możliwości ręcznego zapisu gry oraz opcję przerwania gry i wyjścia do menu głównego.

Każdy zapis zajmuje jedno pole w głównym menu - tak więc nie możecie ręcznie utworzyć drugiego zapisu a jedynie powracać do ostatnio zapisanej gry (nawet jeśli zmienicie nawę pliku zapisu w Opcjach gry).

W opcjach gry możecie zmienić opcję interwału pomiędzy zapisami automatycznymi - Farming Simulator 22: Wyjście z gry i zapis - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

W opcjach gry możecie zmienić opcję interwału pomiędzy zapisami automatycznymi. Dostępne opcje to 5-10-15 minut lub możliwość całkowitego wyłączenia automatycznego zapisu gry. Czasami gra wymusza automatyczny zapis podczas otwierania menu gry (chyba że opcja automatycznego zapisu jest wyłączona).