Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Rolnik szuka brony Farming Simulator 22 poradnik to zbiór najlepszych porad do tego zaawansowanego symulatora farmy. Podpowiadamy jak uprawiać pola, prowadzić hodowlę, w jakie maszyny inwestować i jak skutecznie rozwijać ekonomię swojego gospodarstwa.

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2022

Poradnik do gry Farming Simulator 22 ma na celu wprowadzić każdego z graczy w świat wirtualnego farmingu i hodowli. Z jego treści dowiecie się, jak rozpocząć przygodę z FS22, niezależnie od tego, czy jesteście amatorami serii, czy weteranami poprzednich serii.

Farming Simulator 22: Zawartość poradnika

Pierwsze strony poradnika skupiają się na dostarczeniu najlepszych tricków na start (np. które maszyny wybrać na start, jakie lokacje będą najbardziej sprzyjające na początek) oraz wyjaśniają podstawy rozgrywki, m.in: jak zakupić i modyfikować maszyny, zarabianie pieniędzy - sprzedaż płodów rolnych i zwierząt oraz system ekonomii, zatrudnianie pracowników. Nie zabrakło także opisu cyklów pogodowych i tego, jak wpływają na całokształt rozgrywki. Wyjaśnimy także jak działa rozgrywka dla wielu graczy.

Główna część poradnika skupia się na uprawach i hodowlach, czyli sercu rozgrywki w Farming Simulator 22. Dowiecie się stąd jak uprawiać poszczególne gatunki roślin, uwzględniając poszczególne etapy, ich kolejność, oraz jak wpływać na efektywność. Przeczytacie, jak działa system pór roku oraz jak posługiwać się kalendarzem upraw. Poznacie również zastosowanie konkretnych typów maszyn w pracach polowych. Podobnie i z hodowlą: poznacie wszystkie zwierzęta hodowlane, ich wymagania i sposoby zarobku na każdym z nich. Poznacie także aktywności dodatkowe, jak sadownictwo czy leśnictwo.

Oddzielna sekcja poradnika została przeznaczona na opis maszyn. Jeśli nie wiesz, jak używać i gdzie wykorzystać nietypowy sprzęt, musisz sprawdzić opis maszyn. Wybrane zostały także najlepsze i najciekawsze sprzęty posiadające bardziej szczegółowy opis działania i rozbudowy, a także ich ukryte zastosowania.

Umieściliśmy także informacje na temat sterowania na klawiaturze oraz przy użyciu pada, obszerny poradnik trofeowy oraz zestawienie wymagań sprzętowych, wraz z opisem ustawień graficznych dla optymalizacji płynności rozgrywki na słabszym sprzęcie.

Farming Simulator 22: Szybkie porady na start

 1. Nie próbujcie na siłę maksymalizować zbiorów - podstawowe prace potrzebne do wyrastania roślin, to kultywacja i zasiew. Zakup wszystkich maszyn do pielęgnacji będzie dla Was dużym wydatkiem na początku gry.
 2. Korzystajcie z pomocy pracowników - jeśli chcielibyście rozgrywać całą grę samodzielnie, bez pomocy pracowników, nie udałoby się Wam rozwinąć szybko Waszego gospodarstwa.
 3. Zainwestujcie w świnie lub krowy - po 1. - darmowy nawóz. Po 2. - dodatkowy zysk i zajęcie na zimę. Po 3. - znajdujecie zastosowanie dla słomy.
 4. Zainwestujcie w fabrykę - FS22 wprowadza łańcuchy produkcji, które pozwalają Wam na produkowanie dóbr w oparciu o płody rolne. Mechanizm ten urozmaica rozgrywkę oraz zwiększa znacząco Wasze zyski i tempo rozwoju.
 5. Zakupcie działki blisko sklepu - w początkowych fazach rozgrywki często będziecie nabywać dodatkowy sprzęt czy modyfikować pojazdy: obie te rzeczy możecie zrobić w sklepie. Dodatkowo sprzedaż poprzez odstawienie maszyny do sklepu także jest lepiej wynagradzana niż sprzedaż zdalna.
 6. Nie zapominajcie o leasingu - niektórych maszyn nie potrzebujecie na stałe. Maszyny wynajęte są rozliczane za czas najmu i czas pracy. Jeśli nie będziecie ich nadużywać, wyjdziecie lepiej finansowo na wynajmie niż na zakupie danego sprzętu.

Więcej porad znajdziecie na stronie Porady na start.

Farming Simulator 22: Podstawy

W rozdziale Podstawy znajdziecie informacje teoretyczne jak i praktyczne dotyczące mechaniki gry oraz pierwszych kroków dotyczących rozgrywki, szczególnie o zmianach względem Farming Simulator 19.

 1. Rozszerzenia DLC - tu pojawiać się będą informacje dotyczące wydawania kolejnych rozszerzeń do gry FS22.
 2. FS19 i FS22 - podobieństwa i różnice - ten rozdział traktuje o kluczowych nowościach w Farming Simulator 22 względem poprzedniej części. Każdy, kto jest zaznajomiony z tytułem o numerze 19, powinien przeczytać ten rozdział w pierwszej kolejności.
 3. Pory roku - opis systemu pór roku. Czym zająć się w zimie, kiedy sadzić rośliny i jak posługiwać się kalendarzem upraw.
 4. Kontrakty i zlecenia - FS22 oferuje początkującym graczom (i nie tylko) system zadań i misji od NPC. Można na nich sporo zarobić, jednak odciągają uwagę od zajmowania się własnym gospodarstwem.
 5. Pracownicy - na tej stronie poznacie podstawowe informacje na temat pracowników: jak zlecić im prace na roli lub zadania transportowe oraz jak unikać problemów z wykonywaniem przez nich pracy.
 6. Bank i kredyt - jeśli brakuje Wam gotówki, możecie zaciągnąć kredyt w banku. Dowiedzcie się, jak to zrobić, jak go spłacać oraz ile potrąci sobie bank za udzieloną pożyczkę.
 7. Trick na nieskończoną gotówkę - edytując pliki gry możecie zwiększyć ilość gotówki dla danego zapisu gry.
 8. Trick na trawę - możecie opóźnić prace przy zbieraniu trawy, by rzadziej wykonywać zgrabywanie oraz zbiór trawy.
 9. Rozgrywka wieloosobowa - na tej stronie przeczytacie o zasadach, jakimi kieruje się rozgrywka wieloosobowa na konsolach oraz PC.
 10. Poziom trudności - porównanie - tu dowiecie się, czym różnią się trzy początkowe poziomy trudności oraz czym są trudności gospodarcze.
 11. Wyjście z gry i zapis - jeśli po otwarciu menu gry podczas rozgrywki nie widzicie opcji zapisu i wyjścia z gry, sprawdźcie, dlaczego.
 12. Teleportacja i Szybka podróż - tu dowiecie się, jak możecie wykorzystać funkcję resetowania, by przenosić pojazdy w grze oraz jak teleportować bohatera pomiędzy punktami na mapie.
 13. Przewijanie czasu i sen - w FS22 macie możliwość spania o dowolnej godzinie oraz w trakcie rozgrywki możecie przyspieszać i zwalniać czas - sprawdźcie jak i kiedy może się przydać Wam ta opcja.

Farming Simulator 22: FAQ

Rozdział FAQ poradnika zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w grze Farming Simulator 22.

 1. Migające cienie - jak naprawić? - na tej stronie dowiecie się, z czego wynika irytujący efekt mrugających cieni w trakcie gry i jak go wyłączyć.
 2. Ładowacz w traktorze - jak zamontować? - ciągniki mogą używać ładowaczy, które wraz z właściwymi końcówkami mogą służyć do załadunku bel, palet czy materiałów sypkich.
 3. Nieruchomości - jak budować? - w tym miejscu dowiecie się, jak stawiać na działkach nowe budynki i nieruchome maszyny.
 4. Przyczepy - czy można łączyć? - na tej stronie dowiecie się, czy można łączyć przyczepy w zespoły kilku przyczep i jak to zrobić.
 5. Pola - jak nie niszczyć kołami? - domyślnie, jeżdżąc po roślinach w wyższej fazie wzrostu będą one niszczone przez koła pojazdu. Przeczytajcie o tym, jak tego uniknąć.
 6. Nie mogę wyładować przyczepy - czemu? - czasami nie będziecie w stanie rozładować przyczepy - dowiedzcie się, co może być tego przyczyną.
 7. Produkty - gdzie sprzedawać? - zebrane i zmagazynowane dobra możecie sprzedawać w punktach skupu - jeśli macie z tym problem, zajrzyjcie na tą stronę poradnika.
 8. Biogazownie - jak sprzedawać kiszonkę? - biogazownia to solidny biznes, który może przynieść dużo korzyści materialnych: pieniędzy oraz darmowego nawozu na pola.
 9. Dodatki do kiszonki - czym są? - na tej stronie dowiecie się, do czego służą dodatki do kiszonek (silage additives) dostępne w sklepie na paletach
 10. Pola i działki - jak kupować? - krótkie podsumowanie, jak nabywać nowe pola i działki w grze z poziomu mapy.
 11. Pole - kiedy nawozić? - streszczenie informacji na temat nawożenia pól różnymi metodami i typami nawozów.
 12. Brak produkcji obornika - dlaczego? - na tej stronie przeczytacie, dlaczego występuje problem braku produkcji obornika w oborach oraz w chlewach/
 13. Aktualizacja gry - jak wykonać? - odpowiedzi na problemy związane z aktualizacją gry do najnowszej wersji.
 14. Głębosze, brony, pługi - czym się różnią? - kilka słów na temat różnic pomiędzy maszynami do spulchniania gleby.

Farming Simulator 22: Prace na polu

Prace na polu to główny rozdział poradnika do Farming Simulator 22. Omawia szczegółowo każdy etap prac na roli, przygotowując ją pod uprawy a następnie zbiory i przechowywanie zbiorów. W FS 22 poza znanymi czynnościami typu: orka, kultywacja, sianie i sadzenie oraz odchwaszczanie, nadal pozostaną sporadyczne etapy wapnowania. Nowością jest zbieranie kamieni oraz modyfikacja nawożenia.

 1. Pola - jak kupić, czym się sugerować? - na tej stronie przeczytacie, czym się kierować przy zakupie nowych pól oraz jak to zrobić.
 2. Tworzenie, łączenie i usuwanie pól - tu przeczytacie o tym, jak tworzyć i usuwać pola uprawne z zakupionych gruntów.
 3. Kolejność prac na polu - krótkie podsumowanie kolejności prac na polu: jakie są korzyści z wykonywania kolejnych prac, jaka jest prawidłowa kolejność, które prace można pominąć.
 4. Orka - orka to podstawowa czynność przygotowująca pola do upraw; opcjonalna dla zbóż, wymagana dla roślin okopowych przed sadzeniem. Zajmuje więcej czasu niż kultywacja.
 5. Kultywacja - kultywacja pozwala zagrabić, wyrównać i napowietrzyć glebę, by przygotować ją na kolejny siew. Czynność wymagana do wykonania po każdych zbiorach, może być połączona z siewem / nawożeniem, jeśli zakupicie odpowiednie maszyny.
 6. Wapnowanie - wapnowanie ma za zadanie zbalansować odczyn gleby. Jest to czynność wymagana przy tworzeniu nowych pól.
 7. Odkamienianie - to nowa praca wprowadzona w FS22. Pozbycie się kamieni z pola używając do tego specjalnych maszyn, ma duże znaczenie dla efektywności prowadzenia upraw.
 8. Wałowanie - to proces, który pozwala pozbyć się drobnych kamieni poprzez wpychanie ich w ziemię, ale także poprawiać wzrost trawy, poprzez jej ugniatanie. Pozwoli także nieznacznie zwiększyć plon po wałowaniu zasianej roli.
 9. Sianie i sadzenie - zboża siejemy, warzywa sadzimy - znajdziecie gamę odpowiednich produktów dla odpowiednich zastosowań oraz maszyny dostosowane do Waszych potrzeb.
 10. Chwasty i odchwaszczanie - na każdym polu z czasem pojawią się chwasty. Używajcie wąskich kół i odpowiednio manipulujcie technikami szybkości wzrostu, by pozbyć się tego co rośnie obok Waszych upraw.
 11. Nawożenie - nawożenie w FS22 jest szerokim tematem, ze względu na dostępne metody i sposoby nawożenia oraz dostępne narzędzia.
 12. Zbiory - przeczytajcie, jak dokonywać zbiorów roślin, czym są hedery, jak rozładowywać kombajny oraz jak pozyskiwać słomę z kombajnu.
 13. Mulczowanie - kolejne nowe zajęcie w FS22. Po zbiorze niektórych roślin możecie ściąć pozostałe po nich łodygi, by wytworzyć ściółkę na powierzchni pola, zwiększając tym samym kolejny plon.
 14. Przechowywanie zbiorów - nie wszystkie rośliny możecie przechowywać w silosach. Sprawdźcie jakie macie inne opcje.
 15. Monitorowanie wzrostu - przeczytajcie, jak posługiwać się mapą i jej filtrami, by skutecznie monitorować stan nawożenia, prac i wzrostu roślin.

Farming Simulator 22: Sadownictwo i szklarnie

Jako że Sadownictwo jest nowością w Farming Simulator 22, został im poświęcony własny rozdział poradnika. Wraz z premierą dostępne są dwa gatunki owoców do uprawy: winogrona oraz oliwki. Wymagają założenia sadów na własnych polach, użycia specjalnych maszyn i wykonania innych prac niż na roli. Biorą także udział w łańcuchach produkcji.

 1. Sadownictwo - na tej stronie poznacie podstawowe informacje na temat sadów: jak budować sady, jakich maszyn używać, jakie rośliny uprawiać w sadach.
 2. Szklarnie - ta strona opisuje, jak postawić i dbać o cieplarnie, jakie rośliny możecie w nich uprawiać i w jakiej formie otrzymacie zbiory ze szklarni.

Farming Simulator 22: Hodowla zwierząt

W Farming Simulator 22 do wyboru jest kilka gatunków zwierząt, poprzez proste hodowle - jak kury, po bardziej złożone, typu świnie czy krowy. Zwierzęta hodowlane po raz kolejny będą miały inne wymagania oraz inne korzyści: na krowach zarobicie sprzedając mięso lub mleko, a świnie wygenerują sporo nawozu naturalnego - który zyskuje teraz znacznie na wartości. System czerpie garściami z rozwiązań prezentowanych w modzie Seasons 19, komplikując, ale i przyciągając więcej uwagi hodowlom.

 1. Kury - kury to najmniej wymagający typ hodowli z minimalną ilością prac do wykonania. Jajka znajdują jednak zastosowanie w łańcuchach produkcyjnych.
 2. Owce - owce generują mleko i wełnę, które możecie sprzedać lub wykorzystać w łańcuchach produkcyjnych. Jest to niemal najłatwiejsza i dochodowa hodowla, jednak nie dostarcza cennego nawozu.
 3. Krowy - aby skutecznie hodować krowy, należy zapewnić im zbalansowany posiłek.
 4. Świnie - najwięcej nawozu otrzymacie hodując świnie. Potrzebują one bardzo dużo żywności, choć nie musicie skupiać się na efektywności, jeśli zależy Wam na nawozach naturalnych.
 5. Konie - to jedna z najbardziej wymagających hodowli, dlatego warto dowiedzieć się, jak maksymalizować zyski z posiadania koni.
 6. Pszczoły - nowością w FS22 jest opcja hodowli pszczół. Ta bezobsługowa opcja zapewni Wam niemal pasywny dochód poprzez produkcję miodu.

Jeszcze więcej porad do hodowli znajdziecie na poniższych stronach:

 1. Budowa pastwisk i zagród - na tej stronie przeczytacie, jak budować nowe zagrody i budynki gospodarcze dla zwierząt w trybie budowy.
 2. Kupowanie zwierząt - zwierzęta możecie zakupywać u handlarza na mapie lub zdalnie - za pośrednictwem zagrody. Poznajcie różnice i kwestie opłacalności obu metod.
 3. Pozyskiwanie wody - woda jest wymagana przez pastwiska oraz szklarnie. Przeczytajcie, jakie macie opcje pozyskiwania wody w Farming Simulator 22.
 4. Sprzedawanie zwierząt - podobnie jak zakup, sprzedaż zwierząt może odbywać się poprzez zagrodę lub handlarza.

Farming Simulator 22: Przemysł drzewny

W Farming Simulator 22 nie zabrakło systemu "zabawy w drwala", czyli rozwiniętego przemysłu drzewnego. Co więcej, w tej części został on rozbudowany i poprawiony. Drewno będzie miało także swój udział w systemie łańcuchów produkcyjnych, dlatego oczekujcie więcej pracy niż jedynie ścinanie i transport surowca do skupu.

 1. Topole - na tej stronie przeczytacie, jak sadzić i zbierać topole i jak sprzedawać wióry.
 2. Sadzenie drzew - jakimi metodami sadzić drzewa i jakie są dostępne gatunki.
 3. Ścinanie drzew i usuwanie pni - czyli w jaki sposób można prowadzić wycinkę piłą mechaniczną lub harwesterami, oraz jak pozbyć się pni oraz pozyskiwać wióry.
 4. Opłacalność i przetwórstwo drewna - tu dowiecie się, które gatunki drzew przynoszą największy zysk, jakie są dostępne punkty skupu i czy wycinka drzew to dochodowy biznes.

Farming Simulator 22: Trawa, siano, kiszonka

W tej części poradnika znajdziecie informacje na temat przetwarzania trawy, tj.: gdzie i jak można kosić trawę, czy można zatrudnić pracowników do koszenia, jak pozyskać siano i kiszonkę oraz znajdziecie sporą garść informacji na temat słomy, technologii belowania, transportu beli oraz ich sprzedaży.

 1. Sianie i koszenie trawy - poznacie metody koszenia, dostępne maszyny oraz miejsca, gdzie można pozyskać trawę.
 2. Siano - suszenie i zgrabywanie - jak pozyskać siano? Wysuszyć trawę. Jak to zrobić? Sprawdźcie tutaj.
 3. Kiszonka - pozyskiwanie i zastosowanie - kiszonkę pozyskacie z trawy przechowując ją w pryzmach lub owijając bele z trawą. Kiszonka ma wiele zastosowań w paszach oraz posiada wysokie ceny w skupach.
 4. Belowanie - bele są wygodniejsze w transporcie i magazynowaniu niż trawa, technologia ta wymaga jednak maszyn i nie zawsze zapewnia większą szybkość. Bele można za to łatwiej przewozić do punktów skupu.
 5. Słoma - na tej stronie dowiecie się, gdzie wykorzystać słomę, jak włączyć i wyłączyć pokos słomy, gdzie znajduje zastosowanie i jak ją zbierać.
 6. Sieczka - czyli informacje na temat pozyskiwania i zbioru sieczki specjalnymi kombajnami.

Farming Simulator 22: Pojazdy i maszyny

Dział na temat pojazdów i maszyn opisuje problemy, jakie mogą mieć nowi gracze użytkujący je, informując na temat najczęstszych problemów, jak zakup i leasing, napełnianie zbiorników czy wykorzystywanie kilku maszyn jednocześnie.

 1. Napełnianie zbiorników maszyn - w tym miejscu przeczytacie, jak napełniać zbiorniki różnorakich maszyn: siewników, opryskiwaczy i innych.
 2. Handel, naprawa i modyfikacje - podstawowe informacje na temat zakupu i wynajmu maszyn oraz ich naprawie i modyfikacjach w Warsztacie.
 3. Łączenie, zespoły maszyn - na tej stronie przeczytacie, jak w FS22 możecie wykorzystać kilka maszyn jednocześnie, by wykonywać kilka prac za jednym razem.
 4. Ciągniki - cechy i parametry - czyli jaki ciągnik wybrać, czym się sugerować przy ich zakupie.
 5. Przyczepy - różnice i cechy - zestawienie podstawowych różnic pomiędzy przyczepami / naczepami dostępnymi w grze.

Farming Simulator 22: Łańcuchy produkcyjne

W tej sekcji poradnika przeczytacie na temat łańcuchów produkcyjnych: jak ich używać, jakie budynki potrzebne są do przetworzenia określonych surowców.

 1. Podstawy, produkcja - jak zacząć? - podstawowe informacje na temat używania, budowania i zakupywania fabryk i budynków produkcyjnych.
 2. Budynki i przepisy - najważniejsza strona dotycząca łańcuchów produkcyjnych - poznacie tu opis dostępnych budynków, moce przetwórcze, potrzebne surowce i ceny budynków - wszystko co warto wiedzieć, zanim zakupicie fabryki.

Farming Simulator 22: Mapy - rozmiary pól

W Farming Simulator 22 dostępne są (w podstawowej wersji gry) trzy mapy startowe. Na poniższych stronach poznacie opis cech charakterystycznych dla każdej z nich oraz - co ważniejsze - rozmiary pól każdego z pól, które się na nie znajdują, co pozwoli Wam dokonać lepszych zakupów i lepiej przeliczać produkcję i dochody.

 1. Elmcreek - w tym miejscu poznacie rozmiary pól dostępnych do nabycia na mapie o klimacie charakterystycznym dla Stanów Zjednoczonych.
 2. Erlengrat - jest to mapa imitująca Szwajcarię. Znajdziecie tu rozmiary pól i opis charakterystycznych cech tej mapy.
 3. Haut-Beyleron - mapa w klimacie francuskim. Na tej stronie znajduje się opis cech obszaru oraz lista pól i ich rozmiarów.

Farming Simulator 22: Osiągnięcia i trofea

Podobnie jak w poprzednich częściach, Farming Simulator 22 zawiera sporą listę osiągnięć i trofeów do odblokowania. Specjalnie przygotowany poradnik trofeowy nie pozwoli Wam ominąć żadnego z nich.

Farming Simulator 22: Edycje gry

Farming Simulator 22 zostanie wydany w specjalnej edycji pudełkowej - Collector's Edition.

Nie będzie jednak oferował dodatkowej zawartości w grze (jedynie bonus przedpremierowy), a przedmioty dla fanów - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Nie będzie jednak oferował dodatkowej zawartości w grze (jedynie bonus przedpremierowy), a przedmioty dla fanów. Bonus przedpremierowy (CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack) odbierze każdy, kto kupi grę przed premierą na dowolnej platformie.

Farming Simulator 22: Marki i producenci

Nie jest znana przedpremierowo lista wszystkich dostępnych marek, lecz producent wspomina o blisko 100 różnych firmach. Wliczają się tu marki produkcji maszyn rolnych, ciągników, ale również innych pojazdów niezwiązanych ściśle z rolnictwem oraz budynków. Znane marki, które ukażą się w FS22, to: John Deere, CLAAS, Case IH, DEUTZ-FAHR, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Zetor, Kaweco, Unia, Mack Trucks, Lode King, Kuhn, SaMASZ, Berthoud, Manitou, Hormann, Hardi, Fuhrmann, Ponnse, Palfinger, Provitis.

Farming Simulator 22: Wymagania sprzętowe

Farming Simulator 22 został na nowo zoptymalizowany w działaniu, dlatego bez problemu radzi sobie z działaniem na słabszych komputerach oraz konsolach poprzedniej generacji. Wymagany jest jednak system Windows 10 w wersji 64 bit.

 1. System operacyjny: 64-bit Windows 10, MacOS 10.14
 2. Procesor: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-8320
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 660, AMD Radeon R7 265 (min. 2 GB VRAM)
 5. Miejsce na dysku: 35 GB (MacOS 70 GB) dostępnej pamięci

Więcej informacji znajdziecie na osobnej stronie naszego poradnika: Wymagania sprzętowe.

Autor Poradnika

Patrick Homa

Patrick Homa

Blisko dziesięć lat swojej freelancerskiej współpracy z GRYOnline.pl poświęcił pomaganiu graczom w zbieraniu sekretów i pokonywaniu wszelkich trudności jako autor poradników. Niestraszny mu żaden gatunek gier i uważa, że od grafiki i wodotrysków ważniejsza jest fabuła, model rozgrywki i mechaniki. Wolny czas spędza na przemierzaniu lasów rowerem i craftowaniu nowych "receptur" w kuchni. Wieczorami z pasją oddaje się też ściganiu w symulatorach wyścigowych.

więcej


Informacje o Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 7 października 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.