Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Odkamienianie FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 przeczytacie o odkamienianiu.

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2021

Poniżej dowiecie się, czemu służy i jak przeprowadzać odkamienianie oraz gdzie sprzedać kamienie w Farming Simulator 22.

Kamienie na polach pojawiają się po wykonaniu orki lub kultywacji. Dostępne są dwie metody pozbywania się ich:

1 - Farming Simulator 22: Odkamienianie - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Odkamienianie - zbiór kamieni

Kamienie na polu nie wpływając na wielkość plonu - Farming Simulator 22: Odkamienianie - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Kamienie na polu nie wpływając na wielkość plonu. Jeśli je jednak zignorujecie, Wasze maszyny będą ulegać szybszemu zniszczeniu i konieczności naprawy. Zbieranie kamieni jest wolniejsze: pozwoli Wam jednak sprzedać je później w skupie.

Wałowanie - wciskanie kamieni w glebę

Druga metoda pozbywania się kamieni z pola, to wbijanie je w ziemie z użyciem rolek - Farming Simulator 22: Odkamienianie - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Druga metoda pozbywania się kamieni z pola, to wbijanie je w ziemie z użyciem rolek. Metoda ta zapewnia ten sam efekt, jednak praca jest znacznie szybsza. Nie zbierzecie jednak żadnych kamieni na sprzedaż. Ponadto, wałowanie zwiększa plon o 5% - wykonujcie go po zasiewie / sadzeniu.

Ilość kamieni na polu będzie rosła podobnie jak ich rozmiar. Gdy kamienie będą bardzo duże, maszyna nie będzie w stanie ich zebrać - wtedy trzeba użyć rąk. Warto więc przeprowadzać przynajmniej okresowo jedną z czynności wpływających na zmniejszenie ilości kamieni na polach.