Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Wałowanie FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, czym jest wałowanie pola.

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2021

Poniżej przeczytacie o wałowaniu: jednej z nowych prac w Farming Simulator 22. Dowiecie się, kiedy wykonywać wałowanie, jakich maszyn użyć, czy wałowanie zwiększa plony.

Czym jest wałowanie?

Wałowanie to operacja, którą możecie wykonać po orce / kultywacji (jest to zajęcie całkowicie opcjonalne) lub po sianiu / sadzeniu - Farming Simulator 22: Wałowanie - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Wałowanie to operacja, którą możecie wykonać po orce / kultywacji (jest to zajęcie całkowicie opcjonalne) lub po sianiu / sadzeniu. Pozwala ona "wygładzić" powierzchnię gleby, by poprawić jej parametry oraz wciska w ziemię małe kamienie. Praca rolkami jest szybka i tania (maszyny nie kosztują wiele przy dużej powierzchni pracy).

Wykonanie wałowania poprawia plon o 5% (i usuwa małe kamienie).

Pole po wałowaniu na mapie pól otrzymuje status "Powierzchnia" (Seedbed) - chyba, że wykonaliście wałowanie po sianiu.

Jak wałować pole?

Do wałowania używane są tylko urządzenia marki Dalbo (podstawowa wersja gry) z kategorii w sklepie: Rolki (rollers) - Farming Simulator 22: Wałowanie - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Do wałowania używane są tylko urządzenia marki Dalbo (podstawowa wersja gry) z kategorii w sklepie: Rolki (rollers). Urządzenie wystarczy rozłożyć i rozpocząć jazdę po polu: od razu zauważycie, jak zmienia się jego powierzchnia. Rolki mogą pracować w dowolnym kierunku.