Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Pastwiska, zagrody - jak budować? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika dowiecie się, jak kupować i budować zagrody dla zwierząt w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

W tym miejscu poradnika do Farming Simulator 22 znajdziecie informacje o tym, jak zbudować pastwiska (pastures) i zagrody (farm houses) oraz czym się różnią.

Zanim zaczniecie zabawę ze zwierzętami, musicie przygotować dla nich miejsce. Otwórzcie menu budowy (menu zakupów, domyślnie P, ostatnia pozycja z menu i przycisk Budowa (Construction)) i wybierzcie zakładkę Zwierzęta. Tu wyświetlone zostaną kategorie zwierząt: krowy, konie, świnie, owce, kury oraz pszczoły. Wybierzcie zakładkę i interesujący Was budynek, na który Was stać.

Budynki możecie umieszczać tylko na własnej działce, nie mogą kolidować z polem ani innymi obiektami oraz muszą być umieszczone na płaszczyźnie lub niewielkim skosie - dodatkowe koszty równania terenu zostaną doliczone do zakupu - Farming Simulator 22: Pastwiska, zagrody - jak budować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Budynki możecie umieszczać tylko na własnej działce, nie mogą kolidować z polem ani innymi obiektami oraz muszą być umieszczone na płaszczyźnie lub niewielkim skosie - dodatkowe koszty równania terenu zostaną doliczone do zakupu.

Teraz należy się zdecydować na właściwy budynek lub pastwisko (Pasture). W dolnym prawym rogu ujrzycie informacje na temat różnic w budynkach. Zagrody od budowli różnią się przede wszystkim ceną oraz tym, że na pastwiskach musicie samodzielnie zadbać o dostarczanie wody.

Istotna jest też wielkość budynku, a liczebność zwierząt, które możecie przechowywać - np. kur w zagrodzie możecie trzymać jedynie 30, zaś w kurniku aż 360, przy podobnym rozmiarze nieruchomości. W niektórych przypadkach zwróćcie uwagę na dodatkowy opis: np. obora dla krów w najdroższej wersji posiada wbudowany robot, który sam tworzy paszę mieszaną, bez konieczności wykorzystywania do tego celu oddzielnego pojazdu - jest to jednak znaczna dopłata.