Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Czym są dodatki do kiszonki? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie przeczytacie, czym są dodatki do kiszonek w grze Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 24 maja 2024

Poniższa strona wyjaśnia, do czego służą dodatki do kiszonek dostępne w sklepie w grze Farming Simulator 22 i jak wpływają na poprawę ilości tworzonej kiszonki.

Dodatki do kiszonek to specjalny przedmiot dostępny na paletach w Sklepie na paletach - Farming Simulator 22: Czym są dodatki do kiszonki? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Dodatki do kiszonek to specjalny przedmiot dostępny na paletach w Sklepie na paletach. Jego zastosowanie jest jedno: zwiększa o 5% ilość generowanej kiszonki. Jak go zatem użyć? Należy zatankować nim jedną z maszyn:

  1. Przyczepę samozbierającą,
  2. Silosokombajn,
  3. Prasę do bel.
Nie każdy z modeli wymienionych maszyn posiada zbiornik na kiszonkę, czasem występuje jako modyfikacja, którą należy wybrać przy zakupie maszyny lub zakupić później, w Warsztacie - Farming Simulator 22: Czym są dodatki do kiszonki? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Nie każdy z modeli wymienionych maszyn posiada zbiornik na kiszonkę, czasem występuje jako modyfikacja, którą należy wybrać przy zakupie maszyny lub zakupić później, w Warsztacie. Jak używać dodatku do kiszonki? Substancja aplikowana jest automatycznie przy zbiorze. Nie macie możliwości jej wyłączenia. Należy jednak pamiętać, że ów dodatek jest bardzo tani i aplikowany powoli, dlatego jeśli zamierzacie przetwarzać sieczkę bądź trawę na kiszonkę, skorzystajcie z niego.