Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Pory roku FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 przeczytacie o tym, jak pory roku wpływają na prowadzone gospodarstwo i jak to wykorzystać.

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2022

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje na temat systemu pór roku wprowadzonym w Farming Simulator 22. Wiosna, lato, jesień zima - każda z pór wymaga od gracza adaptacji do zmian, odpowiedniego reagowania na zmiany pogodowe i organizacji prac.

Podział czasu

W FS22 przewidziano 4 pory roku, podzielone na 12 miesięcy - Farming Simulator 22: Pory roku - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

W FS22 przewidziano 4 pory roku, podzielone na 12 miesięcy. Jeden dzień w grze, to jeden miesiąc. Oczywiście w ustawieniach gry możecie wpłynąć na długość dnia, co będzie elementem wymagającym zmian, wraz z rozrostem farmy. Ponadto, wraz z cyklami wprowadzony został kalendarz upraw. Co to oznacza? Każda z roślin posiada własny cykl i odpowiednie terminy, w których należy ją siać / sadzić oraz zbierać.

Jak wyłączyć kalendarz?

Nie ma odstępstwa od pór roku - Farming Simulator 22: Pory roku - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Nie ma odstępstwa od pór roku. Możecie wyłączyć je w opcjach gry - wtedy będziecie musieli poczekać kilka dni na wzrost roślin, jednak niezależnie od warunków pogodowych. Poza oliwkami, macie 2 miesiące na zebranie plonów - nie ma różnicy w wysokości plonów, jeśli macie zamiar czekać na ostatnią chwilę. W związku z tym najlepiej zbierać plony od razu, gdy to możliwe. Pamiętajcie, że deszcz wpływa na poziom zbiorów, dlatego macie dwa dni, by znaleźć dogodną porę.