Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Teleportacja / Szybka podróż FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie opisane zostały mechanizmy szybkiej podróży (Fast Travel) i teleportacji w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

Poniższa strona poradnika do Farming Simulator 22 opisuje mechanizm szybkiej podróży (Fast Travel) / teleportacji / resetowania pojazdów: jak przenieść bohatera w inne miejsce na mapie, jak przenieść pojazd do sklepu lub jak zresetować utracony lub przewrócony pojazd, a także czy poniesiecie za to koszty.

W grze macie możliwość teleportacji / szybkiej podróży - tak na piechotę jak i częściowo maszynami. Aby tego dokonać, należy poza pojazdem otworzyć mapę, ustawić filtr tak, by widzieć wszystkie obiekty na mapie i wybrać jeden z niebieskich znaczników. Nie do wszystkich lokacji możecie podróżować, jednak przy wybraniu wielu z nich w dolnej części ekranu ujrzycie opcję Odwiedź (Visit). Jest to opcja bezpłatna, szczególnie przydatna przy sprawdzaniu działek przed zakupem oraz odwiedzania sklepu.

Inna opcja szybkiej podróży to możliwość przełączania się między maszynami samobieżnymi (kombajny, samochody, ciągniki) - Farming Simulator 22: Teleportacja / Szybka podróż - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Inna opcja szybkiej podróży to możliwość przełączania się między maszynami samobieżnymi (kombajny, samochody, ciągniki). Wystarczy użyć przycisku Tab / Shift+Tab (lub D-pad: lewo / prawo). Jest to opcja, której będziecie używali często podczas gry.

Ostatnia opcja, to resetowanie pojazdów - Farming Simulator 22: Teleportacja / Szybka podróż - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Ostatnia opcja, to resetowanie pojazdów. Pozwala Wam przenieść wybrany pojazd do sklepu. Przydaje się, gdy chcecie przetransportować urządzenie dopinanie do ciągnika. Jeśli jest to pojazd, nie tracicie paliwa ani nie ponosicie żadnych kosztów.

Nie powinniście jednak teleportować pojazdów, które są pełne (przyczep czy siewników lub opryskiwaczy z pełnymi zbiornikami, albo kombajnów). Wiązać się to będzie z utratą zawartości pojazdów.