Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Brak produkcji obornika - dlaczego? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika dowiecie się, co zrobić, aby krowy i świnie zaczęły produkować obornik w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 7 lutego 2022

Poniższa strona wyjaśnia, dlaczego krowy i świnie nie produkują domyślnie obornika w Farming Simulator 22, nawet jeśli zostaną spełnione podstawowe warunki hodowli, jak zakup obory / chlewu oraz dostarczania słomy.

Świnie i krowy to jedyne zwierzęta, które produkują naturalne nawozy w grze Farming Simulator 22. Podstawowym wymogiem jest dostarczenie słomy. Jej stan możecie obserwować z poziomu menu. Słomę pozyskujecie podczas zbioru zbóż (pszenicy, jęczmienia, owsa), przy właściwym ustawieniu kombajnu (pokos słomy) i zebraniu jej z pola. Nie możecie spodziewać produkcji nawozów owcach ani koniach (choć te także potrzebują słomy do dogodnych warunków hodowli).

Słoma jest jednak warunkiem niewystarczającym - Farming Simulator 22: Brak produkcji obornika - dlaczego? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Słoma jest jednak warunkiem niewystarczającym. O ile zbiornik na gnojowicę (płynny nawóz) znajduje się pod budynkiem gospodarczym i jest wyprowadzana poprzez rurę przy budynku, o tyle obornik musi być składowany w specjalnej "pryzmie". Tą należy zbudować. Znajdziecie ją w zakładce Dobudowy silosów (Silo Extensions) (nie w zakładce Silosy, jest to podstawowy błąd) - Sterta obornika rozszerzenie (Heap Manure Extension). Ważne jest również to, by umieścić ją w niedużej odległości od budynku ze zwierzętami.

Jeśli umieścicie pryzmę w pobliżu dwóch chlewów, będzie ona zbierać obornik z obu. Jeśli tak robicie i chcecie upewnić się, czy otrzymujecie właściwą ilość obornika, porównajcie go do ilości wytworzonej gnojówki w obu budynkach: miesięczna produkcja obornika to mniej więcej 50% produkcji gnojówki.