Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Pola i działki - jak kupować? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie przeczytacie, jak kupić i sprzedać działkę lub pole w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2021

Poniższa strona poradnika do Farming Simulator 22 opisuje, jak kupić lub sprzedać działkę bądź pole w grze.

Aby zakupić lub sprzedać działkę, należy otworzyć Mapę z poziomu menu (pierwsza zakładka od góry) i przełączyć tryb widoku (domyślnie X / L1 na padzie) widoczny w dolnym panelu na ekranie - Farming Simulator 22: Pola i działki - jak kupować? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Aby zakupić lub sprzedać działkę, należy otworzyć Mapę z poziomu menu (pierwsza zakładka od góry) i przełączyć tryb widoku (domyślnie X / L1 na padzie) widoczny w dolnym panelu na ekranie. Teraz dopiero możecie wybrać działkę, by sprawdzić jej cenę. Wybierając posiadaną działkę zobaczycie, ile możecie za nią otrzymać pieniędzy.

Niestety - gra nie pokazuje jaki jest rozmiar działki ani pola - informacje o rozmiarach pól dla standardowych map znajdziecie jednak w tym poradniku w sekcji Mapy - rozmiary pól.

Uważajcie, gdyż są dostępne działki, na których nie ma pól uprawnych: przeznaczone często na budowę nieruchomości lub na których znajdują się obszary leśne do wycinki. Na działkach, które nie są w Waszym posiadaniu nie możecie zostawiać materiałów i zbiorów, ani stawiać nieruchomości. Nie jest to problem, ponieważ pola uprawne można tworzyć z pomocą pługu.