Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Słoma - porady FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie przeczytacie, jak wytwarzać, zbierać i gdzie wykorzystać słomę (straw) w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 3 grudnia 2021

Poniższa strona opisuje sposób pozyskiwania i zbioru słomy (straw) z określonych zbóż w Farming Simulator 22. Dowiecie się także czy możecie ją sprzedać oraz czy możecie wytworzyć z niej bele.

Jak pozyskać słomę?

Słomę można pozyskać tylko z określonych zbóż: pszenicy, jęczmienia i owsa (sorgo nie wytwarza słomy). Aby móc ją zebrać, należy ustawić w kombajnie opcję wyrzucania słomy, zamiast jej rozcinania i rozrzucania po polu - Pokos słomy (Straw Swatch).

Taką leżącą na polu słomę zbierzecie przyczepą samozbierającą lub zrobicie z niej bele - Farming Simulator 22: Słoma - porady - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Taką leżącą na polu słomę zbierzecie przyczepą samozbierającą lub zrobicie z niej bele. Gdy postanowicie jednak wykonać jakieś prace na polu - kultywację, orkę - słoma zniknie. Zbioru słomy nie możecie zlecić pracownikom.

Nie ma możliwości przyłączenia przyczepy samozbierającej do kombajnu!

Jest możliwość wytworzenia ze słomy bel, wygodnych do transportu i załadunku. - Farming Simulator 22: Słoma - porady - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
Jest możliwość wytworzenia ze słomy bel, wygodnych do transportu i załadunku.

Do czego wykorzystać słomę?

Słomę można zakupić w sklepie w formie bel. - Farming Simulator 22: Słoma - porady - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
Słomę można zakupić w sklepie w formie bel.

Zastosowanie słomy:

  1. Słomę możecie użyć do zapewnienia wyściółki dla krów i świń. Tylko wtedy zwierzęta będą wytwarzać obornik.
  2. Jest składnikiem paszy mieszanej dla krów,
  3. Jej nadmiar możecie także sprzedać. Nie jest to wiele pieniędzy, ale gdy z czasem uzbieracie jej sporo, możecie dostać przyjemny zastrzyk gotówki.

Liczcie się z tym, że słomy powstaje bardzo dużo, dlatego nie musicie jej pozyskiwać z każdego zbioru roślin. Jest to jednak niezła opcja, gdyż słomę możecie sprzedać (za niewielkie pieniądze, lecz gdy zaczynacie, każdy grosz może być ważny).