Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Tworzenie, łączenie i usuwanie pól FS 22 poradnik, wskazówki

W tym miejscu poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, jak łączyć i rozłączać pola, tworzyć nowe i usuwać stare.

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2021

Niniejsza strona przekaże Wam wiedzę z zakresu pól / gruntów rolnych: jak tworzyć nowe pola uprawne, jak rozłączać duże pola, jak łączyć mniejsze poletka w jedno większe lub jak usunąć pole z działki.

Tworzenie pól

Na każdej posiadanej działce możecie utworzyć, powiększyć, zmniejszyć lub nawet całkowicie usunąć pole uprawne - Farming Simulator 22: Tworzenie, łączenie i usuwanie pól - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Na każdej posiadanej działce możecie utworzyć, powiększyć, zmniejszyć lub nawet całkowicie usunąć pole uprawne. Aby utworzyć pole, musicie użyć pługa - nie może być to jednak głębosz ani glebogryzarka. Rozłóżcie go i zacznijcie orać w miejscu, gdzie chcecie utworzyć / poszerzyć pole - kluczowe jest aktywowanie funkcji tworzenia nowego pola (Allow create fields) [domyślnie Y]. W ten sposób możecie również połączyć dwa pola w jedno - o ile nie są przedzielone pasem neutralnego gruntu (np. drogą asfaltową, która nie należy do działki i nie można jej zakupić). Pracownicy będą pracować na połączonych polach.

Dzielenie / usuwanie pól

Aby usunąć pole lub podzielić je (a także usunąć trawę), musicie użyć narzędzia kształtowania terenu - Farming Simulator 22: Tworzenie, łączenie i usuwanie pól - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Aby usunąć pole lub podzielić je (a także usunąć trawę), musicie użyć narzędzia kształtowania terenu. Znajdziecie je w menu, w sekcji Budowanie, podobnie jak stawiacie nieruchomości. Ostatnia zakładka to kształtowanie terenu. Stąd wybierzcie dowolną teksturę podłoża i nanieście ją w miejscu, gdzie chcecie przeciąć / usunąć pole. Klawiszami M i N możecie manipulować rozmiarem pędzla. Pamiętajcie, że używanie pędzla kosztuje Was trochę pieniędzy, jednak przy niewielkich pracach jest to koszt pomijalny w wydatkach.

Wskazówka: aby równo podzielić pole wąskim pasem, ustawcie kamerę prostopadle do linii rysowania i trzymając przycisk nie poruszajcie kursorem, a strzałkami / gałką pada.