Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Zwierzęta - jak sprzedawać? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie przeczytacie o tym, jak sprzedawać zwierzęta w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 23 listopada 2021

Poniższa strona poradnika do Farming Simulator 22 wyjaśnia, jak sprzedawać zwierzęta ze swoich farm, by zrobić miejsce dla nowych osobników oraz zarobić na sprzedaży zwierząt.

Aby sprzedać zwierzęta, możecie dokonywać tego z panelu menu zakupów, lecz wygodniej jest udać się do określonego budynku / pastwiska, by mieć pełną kontrolę nad tym, z którego miejsca pozbywacie się zwierząt - Farming Simulator 22: Zwierzęta - jak sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Jak sprzedawać zwierzęta?

Aby sprzedać zwierzęta, możecie dokonywać tego z panelu menu zakupów, lecz wygodniej jest udać się do określonego budynku / pastwiska, by mieć pełną kontrolę nad tym, z którego miejsca pozbywacie się zwierząt.

Ikona handlarza przy pastwisku - Farming Simulator 22: Zwierzęta - jak sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
Ikona handlarza przy pastwisku
Jeśli przewieziecie zwierzęta sami do Handlarza Zwierzętami nie poniesiecie tej opłaty (nie dotyczy kur, którymi można handlować jedynie zdalnie) - Farming Simulator 22: Zwierzęta - jak sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
  1. Otwórzcie panel handlu przy budynku, następnie z prawej strony (1) wybierzcie podwójnym kliknięciem grupę zwierząt (grupy podzielone są na rasę / wiek).
  2. Następnie pośrodku (2) wybierzcie jaką ilość zwierząt chcecie sprzedać.
  3. Finalnie wybierzcie przycisk Sprzedaj (3) lub naciśnijcie Spację i potwierdźcie sprzedaż.
  4. Poniżej ceny sprzedaży (4) ujrzycie dodatkową opłatę transportową.

Jeśli przewieziecie zwierzęta sami do Handlarza Zwierzętami nie poniesiecie tej opłaty (nie dotyczy kur, którymi można handlować jedynie "zdalnie").

Kiedy sprzedawać zwierzęta?

Niektóre zwierzęta będziecie hodować dla produkowanych przez nie dobra, a inne - na mięso.

Do mięsnych zwierząt można zaliczyć koguty, świnie czy określone gatunki krów. Każde zwierzę ma swój określony wiek, w którym osiąga najwyższą możliwą cenę. Ta utrzymywać się będzie już stale, dopóki zwierzęta otrzymują pożywienie (przy braku spełnionych wymagań zwierząt, maleje ich Zdrowie - wtedy nie otrzymacie za nie pełnej ceny).

Ceny maksymalne za konkretne zwierzęta i czas potrzebny do ich osiągnięcia zostały opisane na stronach poświęconych konkretnym rasom zwierząt.