Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Nie mogę wyładować przyczepy - dlaczego? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poznacie rozwiązanie problemu z wyładowywaniem przyczep w Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021

Poniższa strona poradnika do Farming Simulator 22 wyjaśnia, dlaczego czasem nie możecie wyładować przyczepek / naczep w niektórych miejscach.

Problem z wyładowaniem przyczepki może pojawić się w kilku przypadkach - Farming Simulator 22: Nie mogę wyładować przyczepy - dlaczego? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Problem z wyładowaniem przyczepki może pojawić się w kilku przypadkach:

  1. Nie jesteście prawidłowo ustawieni - upewnijcie się, że to nie ciągnik a przyczepa stoi w miejscu wyładowania towaru.
  1. Chcecie wyładować towary, których nie można w określonym miejscu zostawić - np. niewłaściwy produkt dostarczony do skupu lub próba zmagazynowania choćby w silosie buraków - których w silosie magazynować nie można, podobnie jak nasion, wapna czy ziarna.
  2. Macie ustawioną niewłaściwą stronę wyładowania - niektóre wywrotki posiadają opcją wyładowania do tyłu lub w bok. Brak możliwości wyładowania towaru mimo właściwego ustawienia przyczepy może być spowodowany niewłaściwym ustawieniem opcji wyładowania.
  3. Posiadacie zespół przyczep - jeśli połączycie mniejsze przyczepy jedna z drugą, musicie wybrać, którą chcecie opróżnić. Może pojawić się problem, gdy próbujecie wyładować niewłaściwą przyczepę (np. nie stoi ona na punkcie skupu) oraz gdy próbujecie wyładować przyczepę do tyłu, a która połączona jest z kolejną.
  4. W danym miejscu nie ma już miejsca: jeśli silos jest przepełniony, opróżnianie naczepy nie rozpocznie się, podobnie z wyładowaniem na ziemię, jeśli kupka jest zbyt wysoka.
  5. Posiadacie niewłaściwą przyczepę - niektóre przyczepy, np. wozy przeładunkowe nie posiadają z reguły wywrotki: posiadają za to rurę, dzięki której przerzucają towar do kolejnej naczepy i może być to czasem jedyny sposób jej opróżnienia.
  6. Nie znajdujecie się na własnej działce - o ile często jest możliwe wyładowanie towary nawet na ulicy, o tyle są miejsca, w których jest to całkowicie zabronione (przy punktach skupu lub choćby w grze wieloosobowej możecie mieć zakaz wyładunku w czyimś gospodarstwie).

Zawsze analizujcie sytuację - jeśli nie możecie w danym momencie wyładować zawartości przyczepy, zapewne jest to jeden z powyższych problemów.