Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Bank i kredyt FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, jak pobrać i spłacać kredyt w banku.

Ostatnia aktualizacja: 23 listopada 2021

Bank pomoże Wam, gdy krucho z pieniędzmi w Farming Simulator 22. Na tej stronie dowiecie się jak monitorować stan finansów, jak wziąć kredyt w banku oraz jak go spłacać i jak wysoki procent jesteście dłużni bankowi.

Ogólne informacje

Jeśli kończą się Wam pieniądze, możecie wziąć kredyt w banku. Kwota kredytu jest wielokrotnością 5 000€. Możecie to zrobić w dowolnym momencie poprzez zakładkę banku z menu gry. Po pobraniu pożyczki jesteście winni bankowi zwrot pobranej kwoty - wymusza to na Was okresowe opłacanie co miesiąc procentu od pobranej pożyczki w wysokości 0.02% (tj. około 500€ przy pożyczce 100 000€ dziennie)

Aby pobrać kredyt jak i spłacić go, należy w menu (Esc) wybrać ikonę monety z symbolem dolara - Farming Simulator 22: Bank i kredyt - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Jak pobrać kredyt?

Aby pobrać kredyt jak i spłacić go, należy w menu (Esc) wybrać ikonę monety z symbolem dolara. W tym miejscu zobaczycie wszystkie Wasze wydatki i dochody z obecnego i poprzednich miesięcy. Aby pobrać lub spłacić kredyt, klikajcie ikony na dole ekranu: Pożycz (Borrow) / Spłać (Repay).

Nie musicie spieszyć się ze spłacaniem kredytu, jednak będziecie obciążani kwotą codziennie. W dowolnym momencie możecie dobrać jeszcze więcej pieniędzy. Wzięcie kredytu na początku gry jest rozsądne. Wiele inwestycji w grze jest długodystansowych i po niedługim czasie będziecie mieli z czego oddać.