Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Woda - jak pozyskiwać? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, jak pozyskiwać wodę do karmienia zwierząt.

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

W tym miejscu poradnika do Farming Simulator 22 znajdziecie informacje na temat pozyskiwania wody i karmienia nią zwierząt: jak zatankować zbiornik, gdzie się ustawić, czy wszystkie zwierzęta potrzebują wody.

Większość zwierząt poza pożywieniem wymaga także wody. Nie dotyczy to pszczół i kur. Jako że nie jest to zadanie, które każdy chce robić, macie możliwość zakupienia budynków gospodarczych podłączonych do wodociągu, w których nie trzeba uzupełniać wody. Ta wymagana jest tylko, gdy korzystacie z najtańszych pastwisk - lecz dotyczy każdego z pozostałych typów zwierząt.

Do transportu wody używana jest specjalna cysterna w zakładce Zwierzęta (Animals) w sklepie - zwróćcie uwagę, że nie każda cysterna ma takie samo zastosowanie, inne służą do transportu wody, inne do paliwa, inne zaś do gnojówki lub mleka - Farming Simulator 22: Woda - jak pozyskiwać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Do transportu wody używana jest specjalna cysterna w zakładce Zwierzęta (Animals) w sklepie - zwróćcie uwagę, że nie każda cysterna ma takie samo zastosowanie, inne służą do transportu wody, inne do paliwa, inne zaś do gnojówki lub mleka. Zatankować wodę możecie z dowolnego zbiornika wodnego, jednak tył przyczepy musi być dobrze zanurzony, by pojawił się przycisk tankowania. Z tego względu liczne potoki i płytkie rzeki nie umożliwiają napełnienia cysterny wodą.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie