Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Produkty - gdzie sprzedawać? FS 22 poradnik, wskazówki

Na tej stronie poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, jak znaleźć miejsca skupu towarów.

Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021

Poniższa strona wyjaśnia, gdzie należy sprzedawać produkty, rośliny i zbiory w Farming Simulator 22 oraz jak otrzymać za nie najwięcej pieniędzy.

By sprzedać zebrane plony lub wytworzone w fabrykach towary, otwórzcie w menu zakładkę Ceny (Prices) - Farming Simulator 22: Produkty - gdzie sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

By sprzedać zebrane plony lub wytworzone w fabrykach towary, otwórzcie w menu zakładkę Ceny (Prices). W tym miejscu zobaczycie:

  1. Listę dostępnych roślin i produktów dostępnych do sprzedaży - jeśli po wybraniu jakiejś pozycji nie widzicie z prawej strony punktu skupu i ceny, oznacza to, że nie możecie takich produktów sprzedać (zaliczając się do nich np. ziarna - jeśli kupiliście za dużo, jedyna opcja to ich zużycie).
  2. Ilości magazynowe - czyli ilość zgromadzonych surowców w miejscach przechowania, np. w silosach. Nie będą liczone surowce leżące na przyczepach czy na ziemi lub w maszynach.
  3. Aktualne ceny - ceny zmieniają się dynamicznie w ciągu dnia, jednak w zakresie pewnych "widełek". Wahania cen poznacie, wybierając z dolnego panelu opcję: Pokaż wahania cen (Show Prices Fluctuations). Każde dobro, które możecie sprzedać posiada okresy największego popytu, gdzie wahania cen są na najwyższym poziomie. Wybierając określony skup możecie wybrać z dolnego panelu opcję "Pokaż na mapie" (Tag Place) - nad punktem skupu pojawi się wysoki, zielony słup światła, widoczny niemal z całej mapy.
Zależnie od tego, jaki poziom trudności wybraliście, średnie ceny będą wyższe lub niższe - Farming Simulator 22: Produkty - gdzie sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Zależnie od tego, jaki poziom trudności wybraliście, średnie ceny będą wyższe lub niższe. Opcję tą możecie zmienić w każdej chwili w Opcjach gry, przy polu: Trudności gospodarcze (Economic Difficulty).

Przed każdym punktem skupu widoczna jest ikona wywrotki. To tam należy ustawić przyczepę z dobrami, by je wyładować i sprzedać. - Farming Simulator 22: Produkty - gdzie sprzedawać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry
Przed każdym punktem skupu widoczna jest ikona wywrotki. To tam należy ustawić przyczepę z dobrami, by je wyładować i sprzedać.