Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Farming Simulator 22: Poziom trudności - porównanie, który wybrać? FS 22 poradnik, wskazówki

Poniższa strona porównuje poziomy trudności w grze Farming Simulator 22.

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

Z tej części poradnika do Farming Simulator 22 dowiecie się, jakie są różnice w poziomach trudności wybieranych na początku rozgrywki. Dowiecie się, który z nich jest najbardziej opłacalny i jakie wyzwania oferuje.

Farming Simulator 22 posiada 3 poziomy trudności: Nowy Rolnik (łatwy), Kierownik gospodarstwa (średni) i Zacznij od zera (trudny) wybierane na początku rozgrywki - Farming Simulator 22: Poziom trudności - porównanie, który wybrać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Podstawowe informacje

Farming Simulator 22 posiada 3 poziomy trudności: Nowy Rolnik (łatwy), Kierownik gospodarstwa (średni) i Zacznij od zera (trudny) wybierane na początku rozgrywki. Czym się różnią, jakie maszyny i budynki otrzymujecie na początek oraz ile gotówki reprezentuje start na każdym poziomie?

Poziomy trudności w FS22 odzwierciedlają Wasze dochody. Po pierwsze: mówią o tym, ile pieniędzy i wartości w nieruchomościach oraz pojazdach otrzymacie na start, ale wpływa także na ceny w skupach. Nie zmienia jednak trudności w stosunku do czasu hodowli / upraw czy wysokości generowanych plonów lub czasu pojawiania się chwastów. Ponadto, tylko na najłatwiejszym poziomie trudności (Nowy Rolnik) i tylko na mapie Elmcreek lub Haut-Beyleron startujecie z samouczkiem.

  1. Poziom łatwy: podstawowe maszyny i budynki gospodarcze, dostępny samouczek. Wartość nieruchomości, działek, budynków i maszyn oraz gotówka: około 1 000 000€ - pamiętając, że sprzedając posiadane dobra nie otrzymacie pełnego zwrotu pieniędzy. Opcje gry: niski poziom trudności gospodarczych, wyłączona okresowa orka oraz niskie zużycie paliwa. Brak kredytu.
  2. Poziom średni: brak działek i maszyn, tylko gotówka: 1 500 000€. Opcje gry: średni poziom trudności gospodarczych, wszystkie opcje realizmu włączone, średnie zużycie paliwa. Brak kredytu.
  3. Poziom trudny: wysoki poziom trudności gospodarczych, gotówka: 500 000€. Kredyt bankowy: 200 000€.

Pamiętajcie, że wszystkie opcje gry, łącznie z trudnościami ekonomicznymi, możecie zmienić w trakcie gry z poziomu menu. W związku z tym rzeczywista różnica w poziomie trudności polega jedynie na tym, czy chcecie zacząć bez posiadania czegokolwiek oraz z jaką ilością pieniędzy.

Kompromis - trudności gospodarcze

Jeśli chcecie wystartować z grą zaczynając od zera, lecz obawiacie się podwyższonego poziomu trudności, żaden problem - Farming Simulator 22: Poziom trudności - porównanie, który wybrać? - Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Jeśli chcecie wystartować z grą zaczynając od zera, lecz obawiacie się podwyższonego poziomu trudności, żaden problem. W ustawieniach gry w każdej chwili możecie zmienić opcję "Trudności gospodarcze", tak aby ustawić poziom rynku zgodnie z preferencjami - gdyż poza wartością gospodarstwa startowego / ilością gotówki, jest to jedyny element, który wpływa na wybór poziomu trudności.